10 причин вести особистий блог – Info-club

10 причин вести особистий блог

10 причин вести особистий блог
Інтернет
5

Книга «Як стати популярним автором», що вийшла у видавництві МІФ, розповідає про те, чому створення власного медіа – це хороша ідея, яка принесе користь вашому бізнесу і особистого бренду. Щоб переконати вас у цьому, вибрали 10 причин завести особистий блог.

Ви навчитеся писати тексти

Часто навіть для постійних відвідувачів тренінгів і улюбленців коучів, досвідчених в питаннях самокопання та самодослідження, письменництво стає важливим стимулом руху вперед. Воно для всіх, хто шукає нові шляхи виходу із зони комфорту, розвитку та зростання, адже зростання та розвиток не одне і те ж.

Розвиток особистого бренду

Особистий бренд – це ваш образ в очах інших людей. Він, як персональний продюсер, розповідає про вас тим, хто, можливо, з вами не знайомий, але вже заздалегідь сформував думку про вас на основі інформації із загальнодоступних джерел: Google, Facebook, статей в ЗМІ та інших.

Особистий бренд просуває вас на десять кроків вперед конкурентів. Клієнт платить вам дельту підвищеної вартості за те, що ви – бренд, а не просто фахівець. А значить, ви можете продавати свої послуги, робочий час та зустрічі істотно дорожче за рахунок популярності.

Загальна стратегія

Якщо ви заведете блог, то для збільшення аудиторії будете також писати та публікувати посилання на свої матеріали в соціальних мережах. І навчіться створювати загальну стратегію для ваших проектів.

У всіх каналах ви повинні проявлятися цілісно. Неприпустимий розрив між особистою сторінкою на Facebook і вашими коментарями в ЗМІ. Тексти, які ви пишете для особистого блога або публікуєте в журналах, можуть відрізнятися стилем, подачею, темами, при цьому ви як бренд повинні залишатися вірними собі і транслювати одні й ті ж цінності, місію, проект.

Впевненість в собі

Часто автора-початківця мучить синдром самозванця. Мовляв, куди я лізу? Що можу розповісти іншим ?!

Що ж, розповідати треба про те, в чому ви розбираєтеся і про що вам подобається розповідати. Справа в тому, що ми знаходимося на своєму етапі розвитку, в тому статусі і на тому рівні експертності, яких досягли до цього часу. Але згадайте, якими ви були два-три роки тому. Якби тоді хтось розповів, як жити або будувати бізнес, полегшило б це вам життя? Скоріше за все так. А зараз навколо вас багато тих, кому тільки належить пройти те, що ви вже знаєте.

Спроба змінити світ

Якщо ви не згодні з якоюсь недосконалістю цього світу і бажаєте будь-що-будь це змінити, то у вас є шанс поліпшити світ. Почніть з опису проблеми, запропонуйте своє рішення і з цього формулюйте мету, яку зможете досягти, завдяки публікаціям в своєму блозі.

Реалізація творчого потенціалу

Пробуйте писати та виступати публічно. Робіть перші кроки. Продовжуйте, навіть якщо спочатку не виходить. Головне – робіть. Це серйозна робота над собою, справжній тренінг особистісного зростання, який відкриє перед вами абсолютно інші горизонти. Ви побачите, що меж вашої творчості та можливостям проявлятися публічно – немає. Ви зрозумієте, що більше ніхто не зможе диктувати вам, «як треба» та «як правильно». Тому, що відтепер це вирішуєте тільки ви.

Прояснення розуму

У головному мозку за письменництво, розмову ма мислення відповідають три різні області. Як тільки ви переводите свою промову та думки в письмовій формі, активується одночасно і неокортекс (вербалика), та лімбічна система (емоції).

Таким чином, через написання ми дійсно проживаємо та відчуваємо набагато більше, на відміну того, коли б залишили свій досвід у вигляді думок у себе в голові.

Робота зі ЗМІ

У видавців виникає пряма зацікавленість в авторах, які створюють і пропонують якісний контент. Корисний та цікавий, легкотравно поданий та симпатично оформлений. Повірте, ЗМІ самі будуть просити вас публікуватися у них, якщо ваші статті користуються популярністю у аудиторії цього видання! Головне – знайти свою нішу та почати діяти.

Особистий досвід і коментарі

Блогінг допоможе вам переживати та ділитися особистим досвідом. Адже за текстом відразу видно, наскільки автор досвідчений та розбирається у даній темі. Особливо це помітно в темах сексу, відносин та психології. Оповідання оживляють історії з життя – своєї та інших людей.

Крім особистого досвіду, отримуйте коментарі інших експертів по темі. Підкріплюйте аргументи цитатами та фактами. Хороший матеріал в епоху блогів не може будуватися тільки на особистій думці автора (виняток – авторські колонки).

Експертність

Публікації в вашому блозі допомагають залучати нових клієнтів через демонстрацію своєї експертність. У статтях ви описуєте в форматі кейсів та історій, як допомогли іншим людям вирішити їх завдання та розібратися зі страхами. І люди, оцінивши вашу турботу, обов’язково до вас звернуться.

На мою думку, ведення власного блогу це чудовий метод саморозвитку, а також ще кращий метод заробітку. Якщо розміщувати на своєму блозі цікавий контент, то з часом у вас з’являться власні шанувальники (підпищики) які в подальшому, (після розміщення вами на сайті реклами) почнуть приносити вам прибуток. Я досить давно займаюся веденням власних сайтів та заробітком на них. На даний момент мій місячний дохід складає приблизно 400-500 $ з одного сайту. Для тих хто хоче розпочати свою діяльність у цьому напрямку, раджу створювати новинні сайти. Тому, що новини є кожного дня і власники новинних сайтів зможуть постійно обирати самі цікаві з них та кожного дня матимуть свіжий контент.

Бажаю усім успіхів у своїх починаннях. І пам’ятайте, головне ніколи не здаватись. Тому, що написання статей це робота не з легких.

Андрій, в деякій мірі Ви праві, але ця робота підходить не для всіх. Це потрібно любити та отримувати від цього задоволення. Для того, щоб писати статті читабельними, цікавими для читачів, а також без граматичних помилок, потрібно досить довго практикуватись.

Не один раз задавав собі питання, чому люди ведуть блоги? Бажання поділитися здобутим досвідом, чи це бажання почути те, що говорять інші про тебе. В більшості випадків я думаю все таки головною складовою ведення блогу є бажання себе прорекламувати та на цьому ще й заробити копійчину. Рідко хто насправді за допомогою блогу допомагає іншим. Дуже корисна стаття, для тих хто хоче створювати хороший та якісний блог. Дуже слушні поради для тих, хто хоче створювати якісний та корисний для людей бренд. Цим потрібно не просто займатися, цим потрібно жити. Дійсно людям потрібно розповідати, осбливо тим, хто має досвід та має що розказати іншим. Щоб інші не наступили на ті самі “граблі”. Тільки таким чином рухається прогрес. За допомогою блогу можна також отримати поради від інших фахівців. Спілкування допомагає знайти істину.

Нині багато блогерів розвелося, зайди в ютюб як бачиш всякі нові обличчя. Це й ще непоганий заробіток, але ж треба ще розкрутити блог, щоб його дивилися люди. А то пишеш собі, занотовуєш свої думки, ділишся враженнями чи досвідом, а твоя аудиторія нульова і тебе ніхто не читає. От Олексій Дурнєв, дійсно крутий блогер. Я вважаю його одним з найкращих в Україні. Є в ньому щось таке чого немає у других, зачаровує його прямолінійність і сарказм) Також людям буде цікаво читати і дивитися тебе якщо ти чогось досяг у певній галузі, маєш багатий досвід, наприклад якомусь виді спорту. От було б цікаво якби Вірастюк вів би свій блог, у якому давав поради стронгменам України, ділився секретами, адже за його плечами не один рік важких тренувань і змагань. От це було б дійсно корисно для спортсменів силових видів спорту.
Хууххх…. висловаив свою думку. Дякую автору,що підняв цікаву тему.

5 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Роскомнадзор начал блокировку Telegram
Інтернет
Роскомнадзор начал блокировку Telegram

Также будут блокироваться инструменты по обходу запрета мессенджера (материал segodnya.ua) В России Роскомнадзор направил операторам связи информацию об ограничении доступа к мессенджеру Telegram. Помимо этого, меры в отношении различных инструментов для обхода блокировки мессенджера будут приниматься в соответствии с российским законодательством. Операторы должны будут ограничить доступ к сервису в течение суток. В …

В онлайн-игру пустят только отличников
Інтернет
В онлайн-игру пустят только отличников

Китайская IT-корпорация предпринимает попытки по борьбе с игровой зависимостью (материал segodnya.ua) Мобильная стратегия Honor of Kings, признанная самой востребованной игрой на смартфонах в мире, оказалась чересчур популярной среди китайских детей и подростков, предпочитающих виртуальные сражения урокам в школе. Озабоченная ростом игровой зависимости, компания-разработчик Tencent решила жестко ограничить проводимое в MOBA …

В Telegram произошел масштабный сбой какие страны под угрозой
Інтернет
В Telegram произошел масштабный сбой: какие страны под угрозой

Что касается украинских пользователей, то несколько сообщений о неполадках пришли из Киева (материал segodnya.ua) Пока Telegram уверенно становится новой социальной сетью, пользователи мессенджера столкнулись с проблемой подключения к серверам, авторизацией и отправкой сообщений. При этом больше всего жалоб поступало из Италии, Голландии, Франции и Ирана, сообщает “Новое время“. Проблемы в работе …