10 причин вести особистий блог

10 причин вести особистий блог
Інтернет
4

Книга «Як стати популярним автором», що вийшла у видавництві МІФ, розповідає про те, чому створення власного медіа – це хороша ідея, яка принесе користь вашому бізнесу і особистого бренду. Щоб переконати вас у цьому, вибрали 10 причин завести особистий блог.

Ви навчитеся писати тексти

Часто навіть для постійних відвідувачів тренінгів і улюбленців коучів, досвідчених в питаннях самокопання та самодослідження, письменництво стає важливим стимулом руху вперед. Воно для всіх, хто шукає нові шляхи виходу із зони комфорту, розвитку та зростання, адже зростання та розвиток не одне і те ж.

Розвиток особистого бренду

Особистий бренд – це ваш образ в очах інших людей. Він, як персональний продюсер, розповідає про вас тим, хто, можливо, з вами не знайомий, але вже заздалегідь сформував думку про вас на основі інформації із загальнодоступних джерел: Google, Facebook, статей в ЗМІ та інших.

Особистий бренд просуває вас на десять кроків вперед конкурентів. Клієнт платить вам дельту підвищеної вартості за те, що ви – бренд, а не просто фахівець. А значить, ви можете продавати свої послуги, робочий час та зустрічі істотно дорожче за рахунок популярності.

Загальна стратегія

Якщо ви заведете блог, то для збільшення аудиторії будете також писати та публікувати посилання на свої матеріали в соціальних мережах. І навчіться створювати загальну стратегію для ваших проектів.

У всіх каналах ви повинні проявлятися цілісно. Неприпустимий розрив між особистою сторінкою на Facebook і вашими коментарями в ЗМІ. Тексти, які ви пишете для особистого блога або публікуєте в журналах, можуть відрізнятися стилем, подачею, темами, при цьому ви як бренд повинні залишатися вірними собі і транслювати одні й ті ж цінності, місію, проект.

Впевненість в собі

Часто автора-початківця мучить синдром самозванця. Мовляв, куди я лізу? Що можу розповісти іншим ?!

Що ж, розповідати треба про те, в чому ви розбираєтеся і про що вам подобається розповідати. Справа в тому, що ми знаходимося на своєму етапі розвитку, в тому статусі і на тому рівні експертності, яких досягли до цього часу. Але згадайте, якими ви були два-три роки тому. Якби тоді хтось розповів, як жити або будувати бізнес, полегшило б це вам життя? Скоріше за все так. А зараз навколо вас багато тих, кому тільки належить пройти те, що ви вже знаєте.

Спроба змінити світ

Якщо ви не згодні з якоюсь недосконалістю цього світу і бажаєте будь-що-будь це змінити, то у вас є шанс поліпшити світ. Почніть з опису проблеми, запропонуйте своє рішення і з цього формулюйте мету, яку зможете досягти, завдяки публікаціям в своєму блозі.

Реалізація творчого потенціалу

Пробуйте писати та виступати публічно. Робіть перші кроки. Продовжуйте, навіть якщо спочатку не виходить. Головне – робіть. Це серйозна робота над собою, справжній тренінг особистісного зростання, який відкриє перед вами абсолютно інші горизонти. Ви побачите, що меж вашої творчості та можливостям проявлятися публічно – немає. Ви зрозумієте, що більше ніхто не зможе диктувати вам, «як треба» та «як правильно». Тому, що відтепер це вирішуєте тільки ви.

Прояснення розуму

У головному мозку за письменництво, розмову ма мислення відповідають три різні області. Як тільки ви переводите свою промову та думки в письмовій формі, активується одночасно і неокортекс (вербалика), та лімбічна система (емоції).

Таким чином, через написання ми дійсно проживаємо та відчуваємо набагато більше, на відміну того, коли б залишили свій досвід у вигляді думок у себе в голові.

Робота зі ЗМІ

У видавців виникає пряма зацікавленість в авторах, які створюють і пропонують якісний контент. Корисний та цікавий, легкотравно поданий та симпатично оформлений. Повірте, ЗМІ самі будуть просити вас публікуватися у них, якщо ваші статті користуються популярністю у аудиторії цього видання! Головне – знайти свою нішу та почати діяти.

Особистий досвід і коментарі

Блогінг допоможе вам переживати та ділитися особистим досвідом. Адже за текстом відразу видно, наскільки автор досвідчений та розбирається у даній темі. Особливо це помітно в темах сексу, відносин та психології. Оповідання оживляють історії з життя – своєї та інших людей.

Крім особистого досвіду, отримуйте коментарі інших експертів по темі. Підкріплюйте аргументи цитатами та фактами. Хороший матеріал в епоху блогів не може будуватися тільки на особистій думці автора (виняток – авторські колонки).

Експертність

Публікації в вашому блозі допомагають залучати нових клієнтів через демонстрацію своєї експертність. У статтях ви описуєте в форматі кейсів та історій, як допомогли іншим людям вирішити їх завдання та розібратися зі страхами. І люди, оцінивши вашу турботу, обов’язково до вас звернуться.

На мою думку, ведення власного блогу це чудовий метод саморозвитку, а також ще кращий метод заробітку. Якщо розміщувати на своєму блозі цікавий контент, то з часом у вас з’являться власні шанувальники (підпищики) які в подальшому, (після розміщення вами на сайті реклами) почнуть приносити вам прибуток. Я досить давно займаюся веденням власних сайтів та заробітком на них. На даний момент мій місячний дохід складає приблизно 400-500 $ з одного сайту. Для тих хто хоче розпочати свою діяльність у цьому напрямку, раджу створювати новинні сайти. Тому, що новини є кожного дня і власники новинних сайтів зможуть постійно обирати самі цікаві з них та кожного дня матимуть свіжий контент.

Бажаю усім успіхів у своїх починаннях. І пам’ятайте, головне ніколи не здаватись. Тому, що написання статей це робота не з легких.

Андрій, в деякій мірі Ви праві, але ця робота підходить не для всіх. Це потрібно любити та отримувати від цього задоволення. Для того, щоб писати статті читабельними, цікавими для читачів, а також без граматичних помилок, потрібно досить довго практикуватись.

Не один раз задавав собі питання, чому люди ведуть блоги? Бажання поділитися здобутим досвідом, чи це бажання почути те, що говорять інші про тебе. В більшості випадків я думаю все таки головною складовою ведення блогу є бажання себе прорекламувати та на цьому ще й заробити копійчину. Рідко хто насправді за допомогою блогу допомагає іншим. Дуже корисна стаття, для тих хто хоче створювати хороший та якісний блог. Дуже слушні поради для тих, хто хоче створювати якісний та корисний для людей бренд. Цим потрібно не просто займатися, цим потрібно жити. Дійсно людям потрібно розповідати, осбливо тим, хто має досвід та має що розказати іншим. Щоб інші не наступили на ті самі “граблі”. Тільки таким чином рухається прогрес. За допомогою блогу можна також отримати поради від інших фахівців. Спілкування допомагає знайти істину.

4 коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Офіційно представлений ще один новий AMP-формат. На цей раз мова йде про формат AMP for Email.
Інтернет
AMP for Email від Google

Офіційно представлений ще один новий AMP-формат. На цей раз мова йде про формат AMP for Email. Від сьогодні у зацікавлених розробників є можливість отримати доступ до превью-версії нової специфікації AMP та приступити до створення інтерактивних та захоплюючих електронних листів, які в подальшому можна буде використовувати в рамках популярного поштового сервісу …

Корпорація Google офіційно представила новий формат AMP Stories, який був запущений в рамках проекту AMP.
Інтернет
AMP Stories від Google

Корпорація Google офіційно представила новий формат AMP Stories, який був запущений в рамках проекту AMP. Формат AMP Stories дозволить видавцям створювати публікації, що складаються з декількох екранів, що містять зображення або відео. Цілком природно, що AMP-історії були створені на базі технічної інфраструктури AMP. Це дозволить зацікавленим видавцям використовувати такі техніки, …

Для Google Chrome всі HTTP-сайти стануть ненадійними
Інтернет
Для Google Chrome всі HTTP-сайти стануть ненадійними

Уже в липні поточного року популярний серед користувачів по всьому світу браузер Google Chrome почне позначати всі HTTP-сайти як ненадійні. Дане нововведення вступить в силу одночасно з релізом 68 версії Google Chrome. У зв’язку з цим варто нагадати, що Google протягом вже декількох років вкрай активно підштовхує всіх власників сайтів …