10 прогнозів про майбутнє криптовалюти – Info-club

10 прогнозів про майбутнє криптовалюти

10 прогнозів про майбутнє криптовалюти
Криптовалюта
1

Американський хедж-фонд менеджер Джеймс Альтушер прогнозує, що скоро Китай запустить потужного конкурента біткойну, тоді як сотні альткойнів перетворяться в міхур. У той же час держави почнуть потай акумулювати невеликі криптокапітали, а валютна монополія уряду піде в минуле. Цими та іншими прогнозами Альтушер поділився з CNBC.

Інвестор і хедж-фонд менеджер Джеймс Альтушер до своїх 49 років встиг заснувати 20 компаній, 17 з яких, за його словами, закінчилися провалом. Це не завадило Альтушеру поділитися своїм досвідом і видати кілька бестселерів про фінанси та корпоративну культуру.

З CNBC підприємець обговорив майбутнє криптовалюти. У інвестора є досвід взаємодії з кібергрошима – в інтерв’ю він розповів, що володіє біткойнами, лайткойнами, ефіром, файлкойнами та криптовалютою Zcash.

На думку Альтушера, підхід до валюти в суспільстві змінювався кілька разів за всю історію. Так, золото прийшло на зміну товарному бартеру, паперові гроші замінили золото, а біткойн і інші криптовалюти замінять паперові гроші. При цьому кожна нова валюта усуває недоліки старої системи. Біткойн, на відміну від традиційної форми грошей, анонімний. Крім того, його не можна підробити та використовувати двічі (ця практика називається double-spending), а також виготовляти нескінченно.

Альтушер допускає, що через невідповідність попиту до пропозиції курс біткойна рано чи пізно подолає позначку в $ 1 млн. Саме біткойн виявиться найстійкішою одиницею на ринку, тоді як 98% інших криптовалют провалиться, вважає інвестор.

Підприємець поділився 10 прогнозами про майбутнє крипторинку.

  1. Валюта як мінімум однієї держави скоро провалиться, і країні доведеться перейти на біткойн. Альтушер наводить як приклад Аргентину і Венесуелу. Буквально через пару днів після заяви інвестора Венесуела оголосила, що вводить власну криптовалюту, яку президент Ніколас Мадуро назвав петрокойном.
  2. Великі банки почнуть приймати біткойн, а також запустять свої сервіси кріптогаманців. В кінці листопада другий найбільший банк Південної Кореї – Shinhan Bank – оголосив про запуск блокчейн-платформи для зберігання біткойн-гаманців. Також Альтушер прогнозує появу перших біткойн-ф’ючерсів.
  3. Попри успіх біткойна, 95% інших криптовалют чекає такий же крах, який спіткав доткоми в кінці 90-х. Однак ті валюти, які виживуть, сильно виростуть в ціні. Альтушер вважає, що це відбудеться протягом 4-6 місяців.
  4. Влада США в таємниці почне купувати криптовалюту і використовувати її для тіньових транзакцій з іншими країнами. Це вже відбувається, але справжній бум почнеться в 2018 році.
  5. Китай буде найбільш активно інвестувати в криптовалюту, але, швидше за все, не в біткойн. Ймовірно, уряд КНР запустить власну валюту, яка буде повністю контролюватися владою. Цей хід позитивно позначиться на легітимності криптовалюти в цілому.
  6. Волатильність криптовалюти як і раніше залишиться проблемою. Деякі компанії спробують змінити ситуацію. Інвестор покладає надії на Basecoin – стартап, який обіцяє випустити криптовалюту, забезпечену традиційними грошима.
  7. Багато компаній почнуть виплачувати фрілансерам гонорари в криптовалюті. Як наслідок, будуть потрібні нові податкові реформи. У довгостроковій перспективі уряд почне підвищувати податки з продажів.
  8. Колись інтернет позбавив телефонну індустрію монополії. Точно так, криптовалюта позбавить державу монополії на випуск грошей.
  9. Будуть створені нові урядові відомства, які будуть займатися регулюванням криптовалюти та підготовкою нових законопроектів. Як наслідок, це призведе до нової хвилі популярності біткойнів і альткойнів з чітко виявленою користю.
  10. З’являться тисячі криптокомпаній, але лише кілька з них доб’ються успіху.

Залишайте коментарі, та не забувайте ділитися інформацією у соц.мережах.

На сьогодення всі показники крипто валюти демонструють падіння, після різкого розвитку ринку на при кінці минулого року на початку 2018 року крипто валюта стрімко почала знижуватись, це призвело до знецінювання крипто валютного ринку у всьому світі. Але незважаючи на таку ситуацію, провідні фахівці світових бізнес-компаній радять не впадати в паніку, деякі аналітики відмічають, що зараз сприятливі умови для інвестування в крипто валюту. На їх думку впродовж року крипто валюта буде демонструвати послідовне зростання і в кінці 2018 року буде котируватись в межах 18-20 тис. доларів за одиницю крипто валюти. Також треба зазначити що на ринок крипто валюти можуть позитивно вплинути визнання як альтернативної платіжної системи в країнах ЕС, КНР та Північної Кореї. Ряд фахівців зазначають, що легалізація ринку крипто валюти в цих країнах позитивно вплине на розвиток та динаміку зростання котирування на деякі крипто валюти. Але, це все роздуми аналітиків, зараз ніхто не зможе стовідсотково стверджувати як буде розвиватись ринок крипто валюти.

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Спецрепортаж по следам биткоина
Bitcoin
Спецрепортаж: “по следам биткоина”

Какая судьба ожидает “электронное золото” в Украине, смотрите сегодня в 23:20 в сенсационном специальном репортаже-расследовании (материал Сегодня.ua) Германия признала биткойн платежным средством. Теперь все оплаты этой крипто-валютой, которые будут делать немцы, не будут облагать налогами. Местные чиновники утверждают, виртуальные деньги уже давно стали эквивалентом реальных, а, следовательно, должны быть легализированы. А …

Продав bitcoin - заплати податок
Криптовалюта
Продав bitcoin – заплати податок

Влада США домоглися доступу до даних біржі Coinbase. І навряд чи на цьому зупиняться. Уряд США зробив крок до того, щоб налагодити збір податків з криптовалюти. Уряд США виграв судову справу проти Coinbase, однієї з найбільших майданчиків по торгівлі біткойнами і їх аналогами. Суд зобов’язав її розкрити дані про тисячі …

Центробанк Китаю впевнений, що біткойн зникне назавжди
Bitcoin
Центробанк Китаю впевнений, що біткойн зникне

Заступник голови Народного банку Китаю Пан Гуншен вважає, що біткойн рано чи пізно зникне. Він анітрохи не шкодує про суворі заходи, вжиті Пекіном щодо криптовалюти цієї осені, тому, що без них нинішній біткойн-ралі стало б руйнівним для китайської фінансової системи, пише Quartz. Свою думку про стрімке зростання курсу біткойна та …