AdSense викотив дві експериментальні функції – Info-club

AdSense викотив дві експериментальні функції

AdSense викотив дві експериментальні функції
Інтернет

Команда Google AdSense анонсувала дві експериментальні функції, які призвані дати видавцям більш глибоке розуміння того, як певні фактори впливають на їх аудиторію і рекламні доходи.

Ad Session Length демонструє, скільки часу користувач провів на сайті, допомагаючи видавцям поліпшити користувальницький досвід і подовжити сеанси оголошень.

Вперше інструмент Ad Balance був запущений в січні 2017 року. Однак, судячи з усього, запуск виявився передчасним, так як протягом року функцію кілька разів відключали для усунення багів. В останній раз робота Ad Balance була відновлена в листопаді. Представники Google запевнили, що більше відключень не буде.

Ad Balance дозволяє скоротити кількість показів оголошень корисиувачам, відключаючи ті, які показують найгірші результати. Таким чином поліпшується користувальницький досвід.

Інші зміни

Тепер експерименти, відмічені як готові до завершення, і ті, в яких немає переможців, будуть завершуватися автоматично. Також користувачі зможуть вручну вибрати переможця, в протележному випадку це зробить система. Експерименти, які завершилися більше року тому, будуть видалені. Щоб зберегти ці дані, їх необхідно завантажити.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Противник в панике: ВСУ взяли в полукольцо боевиков и терзают хитрыми ударами
Новини
Противник в панике: ВСУ взяли в полукольцо боевиков и терзают хитрыми ударами

Враг попытался вытеснить украинских военных с новых позиций, но получил ответный удар и теперь не знает, что делать (материал segodnya.ua) На участке фронта Марьинка – Славное на Донбассе украинские военные обустроили новую позицию на выгодной высоте и тем самым смогли взять “на мушку” “опорник” боевиков – бойцы ВСУ теперь не только контролируют …

Савченко написала письмо Путину
Новини
Савченко написала письмо Путину

Нардеп уверена, что мир между украинскими и российскими народами возможен (материал segodnya.ua) Народный депутат Надежда Савченко написала письмо президенту России Владимиру Путину с просьбой освободить украинских политзаключенных. Соответствующее обращение со списком пленников Кремля она разместила на своей странице в Facebook. В своем письме она напомнила, что все еще является уполномоченным …

Видеошок: на трассе Днепр – Харьков нашли брошенный Aston Martin DB11 за 7 млн с запиской
Новини
Видеошок: на трассе Днепр – Харьков нашли брошенный Aston Martin DB11 за 7 млн с запиской

На лобовом стекле автомобиля красовалась записка с уведомлением о том, что в аварии никто не пострадал (материал segodnya.ua) 13 июня на трассе Днепр – Харьков водители заметили суперкар Aston Martin DB11 с номерами Днепропетровской области, который после ДТП одиноко стоял на дороге. На лобовом стекле автомобиля красовалась записка с уведомлением о …