AdSense викотив дві експериментальні функції – Info-club

AdSense викотив дві експериментальні функції

AdSense викотив дві експериментальні функції
Інтернет

Команда Google AdSense анонсувала дві експериментальні функції, які призвані дати видавцям більш глибоке розуміння того, як певні фактори впливають на їх аудиторію і рекламні доходи.

Ad Session Length демонструє, скільки часу користувач провів на сайті, допомагаючи видавцям поліпшити користувальницький досвід і подовжити сеанси оголошень.

Вперше інструмент Ad Balance був запущений в січні 2017 року. Однак, судячи з усього, запуск виявився передчасним, так як протягом року функцію кілька разів відключали для усунення багів. В останній раз робота Ad Balance була відновлена в листопаді. Представники Google запевнили, що більше відключень не буде.

Ad Balance дозволяє скоротити кількість показів оголошень корисиувачам, відключаючи ті, які показують найгірші результати. Таким чином поліпшується користувальницький досвід.

Інші зміни

Тепер експерименти, відмічені як готові до завершення, і ті, в яких немає переможців, будуть завершуватися автоматично. Також користувачі зможуть вручну вибрати переможця, в протележному випадку це зробить система. Експерименти, які завершилися більше року тому, будуть видалені. Щоб зберегти ці дані, їх необхідно завантажити.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Киев разорвал договор с Москвой: как это отразится на экономике
Економіка
Киев разорвал договор с Москвой: как это отразится на экономике

Эксперты отмечают, что “частников” это не касается (материал segodnya.ua) Кабинет министров в среду прекратил действие Программы экономического сотрудничества Украины и России до 2020 года, которая существовала с 2011-го. “Сегодня” разобралась, как это может отразиться на украинской экономике. За Крым и импорт О желании отменить действие документа премьер-министр Владимир Гройсман заявил еще на прошлой …

В Нацбанке рассказали о масштабном уничтожении монет
Банки та фінанси
В Нацбанке рассказали о масштабном уничтожении монет

В течение 2017 года НБУ отправил для уничтожения в Банкнотно-монетный двор разменных и оборотных монет общим количеством 2,7 млн штук (материал segodnya.ua) В прошлом году Национальный банк уничтожил разменных и оборотных монет на сумму в 1,2 млн гривен. Ранее Национальный банк Украины заявил о планах по прекращению печати бумажных банкнот …

Новини
В центр Киева свезли оружие и зовут киевлян

В столице проходит выставка вооружения, которое СБУ изъяла у диверсантов (материал segodnya.ua) В пятницу в столице в Центре культуры и искусств СБУ на улице Ирининской, 4а накануне своего профессионального праздника работники спецслужбы показали оружие, изъятое у диверсантов за последнее время. Как оказалось, среди изъятого – пистолеты-пулеметы различных модификаций, автоматы, снайперские …