AMP for Email від Google – Info-club

AMP for Email від Google

Офіційно представлений ще один новий AMP-формат. На цей раз мова йде про формат AMP for Email.
Інтернет

Офіційно представлений ще один новий AMP-формат. На цей раз мова йде про формат AMP for Email.

Від сьогодні у зацікавлених розробників є можливість отримати доступ до превью-версії нової специфікації AMP та приступити до створення інтерактивних та захоплюючих електронних листів, які в подальшому можна буде використовувати в рамках популярного поштового сервісу Gmail.

У зв’язку з цим представники корпорації Google особливо підкреслили наступні переваги вбудовування підтримки формату AMP в поштовий сервіс Gmail:

  • Можливість надання своїй аудиторії контенту, який оновлюється в режимі реального часу.
  • Можливість активної взаємодії з контентом, який представлений в рамках електронного листа.
  • Можливість виконання більшої кількості дій за меншу кількість часу, без необхідності залишати поштовий сервіс.

В якості найбільш зрозумілого прикладу представники корпорації Google привели ситуацію, при якій зовнішній підрядник хоче запланувати зустріч з фахівцем компанії, але не знає його розкладу. Тому він відправляє електронного листа, сподіваючись оперативно отримати достовірну інформацію про те, які дати та які проміжки часу доступні для призначення зустрічі.

Припустимо, що всередині електронного листа який відправляється є форма для внесення цих даних. Завдяки появі формату AMP for Email одержувач зможе заповнити форму, не переходячи на сторонній сайт.

Крім усього іншого було підкреслено, що AMP for Email – це специфікація з відкритим вихідним кодом, і корпорація Google запрошує всіх зацікавлених розробників до створення найрізноманітніших рішень на її основі, так як це вже роблять такі великі компанії, як Pinterest, Booking.com та Doodle.

Згідно з офіційно оприлюдненою інформацією запуск фінальної версії нової специфікації AMP for Email відбудеться вже в поточному році.

Також необхідно відзначити, що скористатися можливостями, які надає специфікація AMP for Email, зможуть користувачі не тільки Gmail, але й інших популярних поштових сервісів.

На закінчення варто нагадати про анонс ще одного нового AMP-формату, який отримав назву AMP Stories. З його допомогою зацікавлені видавці зможуть створювати публікації, що складаються з декількох екранів, які можуть включати в себе зображення та відеоматеріали.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Роскомнадзор начал блокировку Telegram
Інтернет
Роскомнадзор начал блокировку Telegram

Также будут блокироваться инструменты по обходу запрета мессенджера (материал segodnya.ua) В России Роскомнадзор направил операторам связи информацию об ограничении доступа к мессенджеру Telegram. Помимо этого, меры в отношении различных инструментов для обхода блокировки мессенджера будут приниматься в соответствии с российским законодательством. Операторы должны будут ограничить доступ к сервису в течение суток. В …

В онлайн-игру пустят только отличников
Інтернет
В онлайн-игру пустят только отличников

Китайская IT-корпорация предпринимает попытки по борьбе с игровой зависимостью (материал segodnya.ua) Мобильная стратегия Honor of Kings, признанная самой востребованной игрой на смартфонах в мире, оказалась чересчур популярной среди китайских детей и подростков, предпочитающих виртуальные сражения урокам в школе. Озабоченная ростом игровой зависимости, компания-разработчик Tencent решила жестко ограничить проводимое в MOBA …

В Telegram произошел масштабный сбой какие страны под угрозой
Інтернет
В Telegram произошел масштабный сбой: какие страны под угрозой

Что касается украинских пользователей, то несколько сообщений о неполадках пришли из Киева (материал segodnya.ua) Пока Telegram уверенно становится новой социальной сетью, пользователи мессенджера столкнулись с проблемой подключения к серверам, авторизацией и отправкой сообщений. При этом больше всего жалоб поступало из Италии, Голландии, Франции и Ирана, сообщает “Новое время“. Проблемы в работе …