AMP Stories від Google – Info-club

AMP Stories від Google

Корпорація Google офіційно представила новий формат AMP Stories, який був запущений в рамках проекту AMP.
Інтернет

Корпорація Google офіційно представила новий формат AMP Stories, який був запущений в рамках проекту AMP.

Формат AMP Stories дозволить видавцям створювати публікації, що складаються з декількох екранів, що містять зображення або відео.

Цілком природно, що AMP-історії були створені на базі технічної інфраструктури AMP. Це дозволить зацікавленим видавцям використовувати такі техніки, як попередній рендеринг сторінок, оптимізація завантаження відео, а також високоефективне кешування з метою оптимізації доставки контенту кінцевим користувачам.

За словами представників Google деякі історії найкраще викладати за допомогою тексту, тоді як інші – за допомогою зображень та відеоматеріалів. На сьогодні користувачі переглядають безліч статей за допомогою своїх мобільних пристроїв, але при цьому залучаються у взаємодію лише з деякими з них. Використання відео та графіки дозволяє видавцям привернути увагу користувачів та підтримувати їх замученість за допомогою дивовижної та легко доходчивої візуальної інформації.

Запуск нового формату AMP Stories призначений щоб зробити створення «історій» максимально простим (з технічної точки зору). Щойно запущений формат вже зараз містить вбудований набір гнучких шаблонів, стандартизованих налаштувань UI, а також компонентів для поширення та додавання соціальних кнопок.

Що стосується пошукової системи Google, то на даний момент AMP-історії демонструються в ній у вигляді прокручованої каруселі.

Від сьогодні, формат AMP Stories вже доступний для всіх охочих у вигляді превью – версії для розробників. Перед тим як особисто протестувати новий формат, потрібно ознайомитися з офіційним керівництвом та документацією.

Варто відзначити що в розробці формату AMP Stories найактивнішу участь брали такі авторитетні видавці, як CNN, Conde Nast, Hearst, Mashable, Meredith, Mic, Vox Media i The Washington Post.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Роскомнадзор начал блокировку Telegram
Інтернет
Роскомнадзор начал блокировку Telegram

Также будут блокироваться инструменты по обходу запрета мессенджера (материал segodnya.ua) В России Роскомнадзор направил операторам связи информацию об ограничении доступа к мессенджеру Telegram. Помимо этого, меры в отношении различных инструментов для обхода блокировки мессенджера будут приниматься в соответствии с российским законодательством. Операторы должны будут ограничить доступ к сервису в течение суток. В …

В онлайн-игру пустят только отличников
Інтернет
В онлайн-игру пустят только отличников

Китайская IT-корпорация предпринимает попытки по борьбе с игровой зависимостью (материал segodnya.ua) Мобильная стратегия Honor of Kings, признанная самой востребованной игрой на смартфонах в мире, оказалась чересчур популярной среди китайских детей и подростков, предпочитающих виртуальные сражения урокам в школе. Озабоченная ростом игровой зависимости, компания-разработчик Tencent решила жестко ограничить проводимое в MOBA …

В Telegram произошел масштабный сбой какие страны под угрозой
Інтернет
В Telegram произошел масштабный сбой: какие страны под угрозой

Что касается украинских пользователей, то несколько сообщений о неполадках пришли из Киева (материал segodnya.ua) Пока Telegram уверенно становится новой социальной сетью, пользователи мессенджера столкнулись с проблемой подключения к серверам, авторизацией и отправкой сообщений. При этом больше всего жалоб поступало из Италии, Голландии, Франции и Ирана, сообщает “Новое время“. Проблемы в работе …