Bitcoin Bubble Burst обіцяє попередити про «біткойн – апокаліпсис» – Info-club

Bitcoin Bubble Burst обіцяє попередити про «біткойн – апокаліпсис»

Bitcoin Bubble Burst обіцяє попередити про «біткойн - апокаліпсис»
Bitcoin

Різка зміна курсу біткойна – одна з головних його рис. Валюта може як набрати тисячу доларів за день, так і втратити. Багато хто пов’язує такі стрибки з тим, що біткойн – це міхур. Таких думок останнім часом все більше. Але коли ця бульбашка трісне? Поки ніхто не знає, але творці сервісу Bitcoin Bubble Burst обіцяють вчасно попередити про це, пише Inverse.

Минулої неділі курс біткойнов виріс до $ 11770, хоча ще в четвер він падав до $ 9400. Такі стрибки багатьох відлякують від інвестицій в крипто валюту. Глава компанії, що досліджує ринки, Birinyi Associates Laszlo Birinyi передбачає, що bitcoin знаходиться в стані міхура, тому не рекомендує інвестувати в крипто валюту.

«Я не проти торгівлі, але я б не став ризикувати та робити інвестиції», – говорить він.

Творці сервісу, про який піде мова, вважають, що потрібно бути готовими до «bitcoinапокаліпсису». Вони обіцяють просигналізувати кожному користувачеві своєї системи, якщо біткойну почне загрожувати реальна небезпека. Вони кажуть, що їх сервіс Bitcoin Bubble Burst використовує нейромережі, щоб вивчати новинний порядок і реакції в соціальних мережах. На їхню думку, всі глобальні зміни курсу можна було передбачити, було б бажання: перед кожними такими змінами соціальні мережі хвилювалися, а в ЗМІ з’являються відповідні нотатки. Потрібно було просто правильно скористатися цими індикаторами.

Bitcoin Bubble Burst, за задумом, повинен позбавити людину від читання стрічок і новин, замість цього він просто дасть сигнал про те, що очікується зміна ситуації. Користувачі самі зможуть прийняти рішення: продавати, купувати або тримати свої цифрові монети. Розробники говорять, що поки всі прогнози збуваються, але у них не так багато даних для перевірки.

Попри постійні стрибки курсу, деякі продовжують примножувати свої статки через біткойн. Так, брати-близнюки Тайлер і Кемерон Уінклвосс стали першими в світі крипто валютними мільярдерами. Ще 4 роки тому вони інвестували в біткойн $ 11 млн, однак з того часу курс крипто валюти виріс на 10 000%.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Спецрепортаж по следам биткоина
Bitcoin
Спецрепортаж: “по следам биткоина”

Какая судьба ожидает “электронное золото” в Украине, смотрите сегодня в 23:20 в сенсационном специальном репортаже-расследовании (материал Сегодня.ua) Германия признала биткойн платежным средством. Теперь все оплаты этой крипто-валютой, которые будут делать немцы, не будут облагать налогами. Местные чиновники утверждают, виртуальные деньги уже давно стали эквивалентом реальных, а, следовательно, должны быть легализированы. А …

Продав bitcoin - заплати податок
Криптовалюта
Продав bitcoin – заплати податок

Влада США домоглися доступу до даних біржі Coinbase. І навряд чи на цьому зупиняться. Уряд США зробив крок до того, щоб налагодити збір податків з криптовалюти. Уряд США виграв судову справу проти Coinbase, однієї з найбільших майданчиків по торгівлі біткойнами і їх аналогами. Суд зобов’язав її розкрити дані про тисячі …

Співзасновник Yahoo «bitcoin ще зіграє важливу роль в суспільстві»
Bitcoin
Співзасновник Yahoo: «bitcoin ще зіграє важливу роль в суспільстві»

Поки вартість біткойнів виросла вище $ 15 000, експерти продовжують будувати прогнози про майбутнє популярної криптовалюти. Співзасновник Yahoo і голова венчурної фірми AME Cloud Ventures Джеррі Янг впевнені, що біткойн тільки почав розвиватися. Зараз криптовалюта використовується для вилучення спекулятивного прибутку, але в майбутньому вона буде відігравати важливу роль у всій …