Facebook протестує кнопку для модерації коментарів – Info-club

Facebook протестує кнопку для модерації коментарів

Facebook протестує кнопку для модерації коментарів
Соціальні мережі
1

Провідна світова соціальна мережа Facebook приступила до тестування нової кнопки для коментарів.

При цьому, вже зараз відомо, що тестована кнопка «Downvote» (саме таку назву вона має на даний момент) не є протилежністю знаменитої кнопки «Like». Кнопка «Downvote» призначена для модерації коментарів, і бачити її буде тільки Facebook.

Офіційні представники Facebook особливо підкреслили, що вести мову про тестування умовної кнопки «Dislike» в даному випадку помилково. Насправді в даний час здійснюється попереднє тестування опції, яка дозволить користувачам провідної світової соціальної мережі демонструвати реакцію на коментарі інших людей до найрізноманітніших публічних публікацій, а компанії Марка Цукерберга аналізувати її. Крім того було заявлено, що на даний момент тестування нового функціоналу здійснюється за допомогою мінімальної кількості користувачів та тільки на території США.

Якщо говорити про практичну сторону нового функціоналу, то користувачі, які захочуть присвоїти коментарю, який викликав у них негативну реакцію, позначку downvote, матимуть можливість вказати причину такого рішення. Саме вона і буде відправлятися в компанію Facebook.

На даний момент користувачі Facebook можуть вказати наступні причини виникнення негативної реакції:

  • Образа;
  • Вводить в оману;
  • Не по темі.

На думку незалежних експертів не можна виключати того, що в майбутньому кнопка «Downvote» стане стандартною та загальнодоступною опцією коментування публічних публікацій.

Також варто відзначити, що використання кнопки «Downvote» дозволить користувачам Facebook знизити позицію того чи іншого коментаря. Таким чином, його побачить менша кількість людей. За словами розробників, головним завданням нового функціоналу є ефективна боротьба з образами, непристойністю та троллінгом, а також забезпечення умов для дійсно комфортного спілкування в рамках Facebook.

Напевно – це міра запобігання, але наразі фейсбук стає місцем в якому масса непотрібної інформаціі. А з другого боку все це затримки часу та очікування, з якими вони мабудь не будуть встигати… А ми не вміємо в наш час чекати. Чи буде це накраще ще питання, адже всі обновлення як показує досвід не закінчуються покращенням…

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

В Telegram произошел масштабный сбой какие страны под угрозой
Інтернет
В Telegram произошел масштабный сбой: какие страны под угрозой

Что касается украинских пользователей, то несколько сообщений о неполадках пришли из Киева (материал segodnya.ua) Пока Telegram уверенно становится новой социальной сетью, пользователи мессенджера столкнулись с проблемой подключения к серверам, авторизацией и отправкой сообщений. При этом больше всего жалоб поступало из Италии, Голландии, Франции и Ирана, сообщает “Новое время“. Проблемы в работе …

Представники популярного в усьому світі відеохостингу YouTube розповіли про те, які покарання можуть чекати блогерів, «які шкодять репутації сервісу і його спільноті».
Соціальні мережі
3
YouTube розповів про покарання для блогерів

Представники популярного в усьому світі відеохостингу YouTube розповіли про те, які покарання можуть чекати блогерів, «які шкодять репутації сервісу і його спільноті». В першу чергу до порушників подібного роду відносяться користувачі, які намагаються або намагалися монетизувати відеоролики, в яких міститься пропаганда насильства, жорстокості стосовно групи людей, а також які грають …

Користувачі Facebook визначать достовірність новин
Соціальні мережі
2
Користувачі Facebook визначать правдивість новин

Провідна світова соціальна мережа Facebook офіційно повідомила про те, що в якнайближчий час змінить застосовувані алгоритми ранжирування таким чином, щоб в стрічки користувачів потрапляло якомога більше дійсно правдивих новин. З цією метою серед користувачів Facebook будуть проводитися спеціальні опитування, в рамках яких їх будуть просити вказати ті джерела новин, які …