Facebook випробував нову кнопку в режимі тесту – Info-club

Facebook випробував нову кнопку в режимі тесту

Facebook випробував нову кнопку в режимі тесту
Соціальні мережі

Тестування кнопки, зображеної як «палець вниз», проводить американська соцмережа Facebook. Натискання на кнопку, за задумом творців, допомагає приховати коментарі та написати на них відгук.

У заяві компанії наголошується, що «палець вниз» не є кнопкою «не подобається», про яку просили багато користувачів, пише «Газета.ру».

Адміністрація соцмережі повідомляє, що вивчає «функцію, що дозволяє людям давати нам відгуки про коментарі до повідомлень на публічних сторінках».

Тестування є на території США для невеликої групи користувачів.

Натискання кнопки приховує коментар, після чого з’являється можливість позначити повідомлення як «образливі» або «поза темою».

Чемпіоном по використанню Facebook серед міст світу є Бангкок.

Раніше стало відомо, що Роскомнадзор проведе перевірку соціальної мережі Facebook в другій половині 2018 року.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

В Telegram произошел масштабный сбой какие страны под угрозой
Інтернет
В Telegram произошел масштабный сбой: какие страны под угрозой

Что касается украинских пользователей, то несколько сообщений о неполадках пришли из Киева (материал segodnya.ua) Пока Telegram уверенно становится новой социальной сетью, пользователи мессенджера столкнулись с проблемой подключения к серверам, авторизацией и отправкой сообщений. При этом больше всего жалоб поступало из Италии, Голландии, Франции и Ирана, сообщает “Новое время“. Проблемы в работе …

Представники популярного в усьому світі відеохостингу YouTube розповіли про те, які покарання можуть чекати блогерів, «які шкодять репутації сервісу і його спільноті».
Соціальні мережі
3
YouTube розповів про покарання для блогерів

Представники популярного в усьому світі відеохостингу YouTube розповіли про те, які покарання можуть чекати блогерів, «які шкодять репутації сервісу і його спільноті». В першу чергу до порушників подібного роду відносяться користувачі, які намагаються або намагалися монетизувати відеоролики, в яких міститься пропаганда насильства, жорстокості стосовно групи людей, а також які грають …

Facebook протестує кнопку для модерації коментарів
Соціальні мережі
1
Facebook протестує кнопку для модерації коментарів

Провідна світова соціальна мережа Facebook приступила до тестування нової кнопки для коментарів. При цьому, вже зараз відомо, що тестована кнопка «Downvote» (саме таку назву вона має на даний момент) не є протилежністю знаменитої кнопки «Like». Кнопка «Downvote» призначена для модерації коментарів, і бачити її буде тільки Facebook. Офіційні представники Facebook …