Індія оштрафувала Google на $ 21 мл – Info-club

Індія оштрафувала Google на $ 21 мл

Індія оштрафувала Google на $ 21 мл
Новини
1

В Індії корпорацію Google оштрафували на $ 21 млн за спотворення результатів пошуку. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на агентство Reuters.

Комісія із захисту конкуренції Індії порахувала, що компанія зловживала своїм домінуючим становищем на ринках інтернет-пошуку.

«Google була визнана компанією, яка застосовує практику спотворення пошуку, таким чином завдаючи шкоди як своїм конкурентам, так і користувачам», – йдеться в заяві комісії.

Корпорація повинна буде сплатити штраф протягом 60 днів.

Раніше Google повідомила, що cервис «Google Авіаквитки» завдяки штучному інтелекту навчився розраховувати ймовірність затримки авіарейсів.

На жаль такий інтернет гігант як Google користується своєю монополією на ринку та диктує там свою політику, і це далеко не перший випадок. Вже не один раз дана компанія була замічена в подібного роду скандалах. Завдяки системі розумної реклами AdSense вона просувала свої товари в видачі реклами , за що була оштрафована США та Європейським союзом. Але також вони не гребують і збором ваших персональних даних та вашого місця знаходження, що суперечить політиці компанії. А тепер саме цікаве всі ви знаєте таку функцію як OK Google , так от якщо у вас увімкнута ця функція , то з ймовірністю 90% вас було підслухано Точніше не вас , а програми і ток-шоу які ви дивилися. Річ у тому що Google збирає інформацію щоб знати що ви дивилися і слухали знову ж таки для сервісу розумної реклами , щоб потім продати вам певний продукт. Так що будьте уважні, і раджу заборонити сервісу OK Google доступ.

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Киев разорвал договор с Москвой: как это отразится на экономике
Економіка
Киев разорвал договор с Москвой: как это отразится на экономике

Эксперты отмечают, что “частников” это не касается (материал segodnya.ua) Кабинет министров в среду прекратил действие Программы экономического сотрудничества Украины и России до 2020 года, которая существовала с 2011-го. “Сегодня” разобралась, как это может отразиться на украинской экономике. За Крым и импорт О желании отменить действие документа премьер-министр Владимир Гройсман заявил еще на прошлой …

В Нацбанке рассказали о масштабном уничтожении монет
Банки та фінанси
В Нацбанке рассказали о масштабном уничтожении монет

В течение 2017 года НБУ отправил для уничтожения в Банкнотно-монетный двор разменных и оборотных монет общим количеством 2,7 млн штук (материал segodnya.ua) В прошлом году Национальный банк уничтожил разменных и оборотных монет на сумму в 1,2 млн гривен. Ранее Национальный банк Украины заявил о планах по прекращению печати бумажных банкнот …

Новини
В центр Киева свезли оружие и зовут киевлян

В столице проходит выставка вооружения, которое СБУ изъяла у диверсантов (материал segodnya.ua) В пятницу в столице в Центре культуры и искусств СБУ на улице Ирининской, 4а накануне своего профессионального праздника работники спецслужбы показали оружие, изъятое у диверсантов за последнее время. Как оказалось, среди изъятого – пистолеты-пулеметы различных модификаций, автоматы, снайперские …