Кемерон та Тайлер Уінклвосс: Bitcoin – інвестиція на мільярд – Info-club

Кемерон та Тайлер Уінклвосс: Bitcoin – інвестиція на мільярд

Кемерон та Тайлер Уінклвосс Bitcoin - інвестиція на мільярд
Інвестиції

Брати-близнюки Кемерон і Тайлер Уінклвосс стали першими, хто заробив на криптовалютs мільярд доларів. У 2013 році хлопці витратили 11 млн. доларів і скупили 1% всього світового запасу біткойнів (близько 90 тисяч штук).

Минуло чотири роки, і криптовалюта подорожчала в 91 раз. Уінклвосс впевнені, що біткоін буде рости й далі, приносячи своїм господарям ще більші дивіденди.

Близнюки прославилися в 2008 році, відсудивши у творця Фейсбуку Марка Цукерберга 65 млн. доларів. Хлопці довели, що теж брали участь у сиворенні соцмережі, і отримали свою частку.

Що це таке і хто за цим стоїть?

Ви будете сміятися, але ця дорогуща криптовалюта – ніщо. Недарма одна з них так і називається: ефіріум. Крипта існує тільки в базі даних як якийсь набір цифр. Для чого і кому вона потрібна? Іноді кажуть, що це пустишка, за якою нічого немає. Ну так, якщо долари або гривні забезпечуються національним багатством та ступенем впливовості своєї країни, то що стоїть за криптовалютою? Та нічого не стоїть.

Взагалі-то це не зовсім так. У традиційній системі координат дійсно нічого. Але в сучасному світі за криптовалютою стоїть хитромудра технологія. Називається блокчейн. Довго добивався пояснення у людей які в цьому розбираються, що це за штука, і ось нарешті я зрозумів.
Блокчейн – це величезна інформаційна база, яка постійно розширюється. Її використовують для зберігання даних, переказу грошей, підтвердження точності відомостей. На відміну від криптовалюти, щодо якої багато країн, в тому числі і наша, ще не вирішились, визнавати її чи ні, блокчейн фахівці підтримують однозначно. Технологія майбутнього, у корені змінить систему платіжних операцій. Все буде швидше та більш захищено. Блокчейн підводить нас до нової ери комп’ютеризації, до створення квантових комп’ютерів.

Так ось, працездатність блокчейнів потрібно підтримувати. Для цього потрібні великі, постійно робочі обчислювальні потужності. Ось тут на сцену і виходять майнери. Вони купують комп’ютери, оплачують електрику і забезпечують працездатність блокчейн-платформи. Кожна така платформа генерує свою криптовалюту. Якою її творці й розраховуються з майнерами.

ЗАМІСТЬ ВИСНОВКУ

Інвестиції в криптовалюту зараз багато хто розглядає як похід в казино. Так, стрімке здорожчання біткойну та інших електронних грошей може виявитися банальним фінансовим міхуром. “Карета перетвориться на гарбуз”.

Але що, якщо дійсно праві ці розумники – і за криптовалютою майбутнє?

Зараз можна прикупити біткойни, а також вкластися в майнінгову ферму. Головне – не витрачати на це останні гроші. Потрібно ризикувати тільки тими засобами, втрата яких не призведе до краху сімейного бюджету.

ДО РЕЧІ

Криптовалюта: Гроші з повітря або віртуальна інвестиція

Можливо, в нашій країні крім гривні скоро з’явиться ще одна офіційна валюта. Але не проста, а крипто. Мається на увазі, електронна.

Випускати її буде якась велика фінансова організація. А купити або обміняти можна буде на спеціальних інтернет-майданчиках. При цьому обов’язково підтвердивши свою особистість, ніякої анонімності.

Експерти сприйняли новину без ентузіазму.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *