Комп’ютер вимикається під час гри – Info-club

Комп’ютер вимикається під час гри

Комп'ютер вимикається під час гри
Комп'ютерні технології

Причини та шляхи вирішення проблеми

Інтереси людства все більш переносяться в віртуальну реальність.

Без перебільшення можна стверджувати, що комп’ютерною технікою користується більше половини населення планети. І якщо старше покоління цікавляться цифровими технологіями виключно в плані роботи, то молодь вже не може уявити життя без комп’ютера, планшета, ноутбука та інших гаджетів.

Велика частина часу користувачів виділяється на такі розваги, як:

  • спілкування в соцмережах,
  • перегляд відео,
  • пошук і прослуховування музики,
  • ігри.

У перших трьох випадках проблем з технікою практично не виникає, а під час гри вона часто виходить з ладу.

Така ситуація трапляється раптово та доводить геймерів до нервового зриву. І якщо ви помітили, що іноді комп’ютер вимикається під час гри, то потрібно обов’язково показати свою техніку професіоналам.

Чому комп’ютер вимикається під час гри?

Основні причини

Зазвичай проблеми з відключенням виникають після входження в гру, у якій високі вимоги, а місця на диску недостатньо. Виходячи з практичних спостережень, комп’ютер вимикається під час гри в результаті виникнення наступних ситуацій:

  • перегрів процесора відеокарти;
  • мала потужність блоку живлення;
  • термопаста втрачає свої властивості;
  • проблемне програмне забезпечення;
  • перебої в електромережі.

Це перелік найбільш поширених проблем.

До них можуть додатися й інші, через які ваш комп’ютер вимикається під час гри, хоча до включення World of tanks або GTA 5 з технікою було все нормально.

Комп’ютер вимикається під час гри:

Шляхи вирішення проблеми

Залежно від причини вибирається спосіб її усунення.

Іноді кращим рішенням є оновлення застарілого обладнання, якому вже не під силу справлятися з новими потужними іграми.

Перегрів процесора відеокарти

Візуалізація сцен та розрахунки зображення – це серйозне навантаження на відеокарту.

Графічний процесор нагрівається, порушується тепловий баланс, спрацьовує захист, саме тому комп’ютер вимикається під час гри, а не в інших процесах.

Відновити оптимальне охолодження можна шляхом чистки СО відеокарти пензликом. При цьому відривати радіатор від кристала не потрібно. Для кращої вентиляції можна встановити додатковий корпусний кулер.

Слабкий блок живлення

Китайські блоки потрібно викинути та поставити на їх місце блоки хороших виробників потужністю 500 Вт і більше. Рекомендується раз у 2-3 роки змінювати блок.

Термопаста

Між процесором та радіатором є шар термопасти, яка служить регулятором температури. Якщо термопаста зіпсувалася, то потрібно зняти кулер і радіаторну решітку, нанести на процесор тонким шаром пасту та повернути всі деталі назад.

Проблеми з ПЗ, драйверами

Такі ситуації вирішуються усуненням несправностей Windows, а також шляхом переустановлення операційної системи, програм, драйверів.


Стрибки напруги в мережі

Якщо проблема постійна, потрібно встановити стабілізатор (ІБП), інакше комп’ютер довго не протримається. Перебої в подачі електроенергії ведуть до аварійного відключення елементів ПК та можуть спровокувати вихід з ладу таких комплектуючих, як блок живлення, материнська плата, процесор.

Довірте ремонт спеціалістам

Першою рекомендацією в справі відновлення працездатності комп’ютера буде така: «Не намагайтеся ремонтувати своїми силами!»

Багато користувачів, помилково вважаючи себе фахівцями в комп’ютерній техніці і вважаючи марною тратою грошей звернення в комп’ютерний сервіс, пробують самостійно полагодити неполадки.

Для них навіть гарантійний термін, протягом якого можна відкривати системний блок, опечатаний пломбою, не є перешкодою. Стандартна фраза «Потрібно всього лише почистити кулер, якщо комп’ютер вимикається під час гри» стає стимулом до дії, після якої вже буде потрібен серйозний ремонт техніки у професіоналів.

Неспеціаліст, що проник у нутрощі системника, може зламати CPU, зачепити мікрочіпи або торкнутися до них намагніченою викруткою (материнська плата вийде з ладу).

Таке явище як статична електрика – це головний ворог мікросхем, але навряд чи звичайний користувач одягне антистатичні рукавички. Навіть склянка води, що мирно стоїть за метр від розкритого системного блоку, може незрозумілим чином пролитися всередину нього.

Підведемо підсумки

Якщо компютер не включається під час гри, викликати фахівців.

Непередбачених ситуацій, в які може потрапити дилетант, який поліз ремонтувати комп’ютер самостійно, десятки.

І всі вони призводять до серйозної поломки техніки.

Щоб уникнути зайвих витрат, діагностувати та локалізувати проблему з виключенням під час гри в World of tanks, CS, GTA V та інші схожі гейми, потрібно відразу викликати комп’ютерного майстра.

Тільки фахівець, який бачив десятки подібних проблем та знає, чому комп’ютер вимикається під час гри, допоможе вашій машині знову стати в стрій.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Apple Pay в Украине: как будет работать и насколько это безопасно
Банки та фінанси
Apple Pay в Украине: как будет работать и насколько это безопасно

На данный момент Apple Pay уже функционирует более чем в 20 странах по всему миру (материал segodnya.ua) В середине мая в Украину пришел новый сервис, который позволяет расплачиваться за товары и услуги с помощью смартфона или умных часов от Apple. Сайт “Сегодня” рассказывает, в чем особенности инновации, как начать ее …