Метою нового алгоритму Google стануть doorway – Info-club

Метою нового алгоритму Google стануть doorway

Метою нового алгоритму Google стануть doorway
Просування сайту в Google

В найближчий час буде запущено нове оновлення для алгоритму Google, про що оголосили представники компанії. Воно має на меті – виключити з видачі doorway та суттєво вплинути на якість результатів, отриманих через пошук.

Doorway в Google вважаються одним з різновидів спаму. Це спеціальні сторінки, які пройшли оптимізацію під певні запити. Коли користувач потрапляє на них, вони перенаправляють його на сторонні ресурси. Google не додає такі сторінки в свою роздачу.

Фахівці компанії розповідають про те, що протягом тривалого періоду деякі сайти намагаються потрапити на лідируючі позиції, в той час як вони не несуть для користувачів практично ніякої цінної інформації. Для того, щоб це змінити, в алгоритми ранжирування будуть вноситися зміни. З їх допомогою пошуковики будуть краще реагувати на doorway.

На думку розробників, дане нововведення буде помітно впливати на ті сайти, які користуються doorway в великих кількостях. Для того, щоб власник сайту міг визначити, чи не є його ресурс для Google Doorway, пропонується тест. Для цього, потрібно дати відповідь на наступні питання:

– Сторінки є важливою частиною вашого сайту, або вони складені для перенаправлення відвідувачів в інші розділи?

– Розрахунок іде на ранжирування сторінки у відповідності із загальними запитами, незважаючи на те, що на них розташовується дуже специфічний контент?

– Чи є повторення корисної інформації на різних сторінках для того, щоб збільшити пошуковий трафік (сюди можна віднести інформацію про контакти, товари та інше)?

– Є на сайті унікальний контент? Чи здійснювалася розробка сторінок спеціально для того, щоб залучити партнерський трафік иа перенаправляти відвідувачів?

– Наскільки просто здійснюється перехід на сторінки з інших розділів сайту?

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *