Нові можливості для рекламодавців ВКонтакті

Нові можливості для рекламодавців ВКонтакті
Соціальні мережі
3

Провідна соціальна мережа ВКонтакті запустила нову систему розміщення рекламних записів в спільнотах, а також додаток-каталог майданчиків для розміщення нативної реклами.

Нова система, призначена для розміщення рекламних записів в спільнотах, що діють в рамках соціальної мережі ВКонтакті, отримала назву «Маркет-платформа».

Розміщення через Маркет-платформу в тестовому режимі автоматично почалося для бази існуючих рекламних кабінетів, а в наступному 2018 році нова система запрацює в повноцінному масштабі.

Подача заявок на розміщення рекламних записів стала гранично швидкою та зручною завдяки автоматизованому підбору найбільш підходящих спільнот. Рекламодавцям потрібно буде вказати доступний бюджет, часовий діапазон проведення конкретної рекламної кампанії, ключові характеристики аудиторії та відповідних спільнот, і «Маркет-платформа» надасть оптимальний перелік спільнот для розміщення реклами. При цьому рекламодавці зможуть самостійно видалити з наданого новою системою списку невідповідні для розміщення реклами спільноти.

При цьому необхідно зазначити, що підбір спільнот найбільш підходящих для розміщення реклами буде здійснюватися у відповідності зі стратегією «більше охоплення», а також виходячи із зазначеного рекламодавцем бюджету. Також важливо, що вже на початку 2018 року в рамках нової системи у рекламодавців з’явиться можливість вибрати та використовувати стратегію «більше переходів».

У свою чергу новий додаток-каталог, в рамках якого буде відображатися список майданчиків для розміщення нативної реклами, то з його допомогою кожен конкретний рекламодавець зможе знайти найбільш підходящі в його випадку спільноти, ознайомитися з вартістю розміщення реклами в них, а також результатами, яких досягли інші рекламодавці.

Крім усього іншого прямо в новому додатку можна буде миттєво отримати необхідні контактні дані адміністраторів, що зацікавили рекламодавця спільнот для початку більш детального обговорення можливого проведення тієї чи іншої рекламної кампанії.

У зв’язку з цим необхідно відзначити, що нативні інтеграції гранично органічно вписуються в контент спільнот та не викликають роздратування з боку користувачів. З практичної точки зору реклама товарів та послуг здійснюється в ненав’язливій та цікавій манері, що дозволяє гранично ефективно вирішувати не тільки іміджеві, а й багато інших завдань.

Для того щоб скористатися новими можливостями зацікавленим рекламодавцям потрібно буде просто вибрати найбільш підходящу площадку для розміщення, а також сукупність форматів: нативні публікації, брендові обкладинки, відеозаписи та нестандартні конкурси.

Даний метод реклами не відрізняється від звичайної таргетенгової реклами, я б сказала що він набагато гірший, тому, що більшість спільнот набирають своїх підписників за допомогою програми VK Top а також за допомогою сервісу SeoSprint. Тому більшість підписників в даних групах є фейковими і результат такої реклами приносить нульовий результат.

Мир не стоит на месте, а рекламный мир несется со скоростью света, Все время появляется что-то новое и надо лишь успевать за этим темпом и нововедениями, Спасибо статья была очень полезна, есть о чем подумать, что-то попытаться применить и чем-то воспользоваться, Все в этом мире имеет под собой основу чего-то что было раньше, но если призадуматься мы продолжаем улучшать то что имеем и по этой причине оказались там где нахолдимся сейчас, Благодарю за интересную информацию.

Стаття дійсно дуже корисна тим, хто має свою групу вконтакті або свій бізнес. Особисто у мене не велика група з 3000 тисяч чоловік і я займаюся продажем речей в інтернеті, для мене дуже важливо вибрати цільову аудиторію і залучити як можна більше не фейкових сторінок, а людей які реальні і зацікавлені в покупці. “Будемо тестувати” як кажуть, я вважаю, що розробники придумують щось нове, щоб полегшити життя, зробити рекламу більш ефективною та модернезированою. Звичайно це все добре, але дійсно, що б було багато людей у групі, потрібно створювати дійсно якісний контент, цікавий, нінакого не схожий, і тоді у вас буде дійсно багато людей в групі, а якщо вже не виходить, краще вже тоді замовити рекламу, ніж накручувати. Буде дуже добре якщо новий проект дісно допоможе власникам груп залучити більше людей, більше переходів та більше переглядів.

3 коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Представники популярного в усьому світі відеохостингу YouTube розповіли про те, які покарання можуть чекати блогерів, «які шкодять репутації сервісу і його спільноті».
Соціальні мережі
3
YouTube розповів про покарання для блогерів

Представники популярного в усьому світі відеохостингу YouTube розповіли про те, які покарання можуть чекати блогерів, «які шкодять репутації сервісу і його спільноті». В першу чергу до порушників подібного роду відносяться користувачі, які намагаються або намагалися монетизувати відеоролики, в яких міститься пропаганда насильства, жорстокості стосовно групи людей, а також які грають …

Facebook протестує кнопку для модерації коментарів
Соціальні мережі
1
Facebook протестує кнопку для модерації коментарів

Провідна світова соціальна мережа Facebook приступила до тестування нової кнопки для коментарів. При цьому, вже зараз відомо, що тестована кнопка «Downvote» (саме таку назву вона має на даний момент) не є протилежністю знаменитої кнопки «Like». Кнопка «Downvote» призначена для модерації коментарів, і бачити її буде тільки Facebook. Офіційні представники Facebook …

Користувачі Facebook визначать достовірність новин
Соціальні мережі
2
Користувачі Facebook визначать правдивість новин

Провідна світова соціальна мережа Facebook офіційно повідомила про те, що в якнайближчий час змінить застосовувані алгоритми ранжирування таким чином, щоб в стрічки користувачів потрапляло якомога більше дійсно правдивих новин. З цією метою серед користувачів Facebook будуть проводитися спеціальні опитування, в рамках яких їх будуть просити вказати ті джерела новин, які …