Нові можливості для рекламодавців ВКонтакті – Info-club

Нові можливості для рекламодавців ВКонтакті

Нові можливості для рекламодавців ВКонтакті
Соціальні мережі
3

Провідна соціальна мережа ВКонтакті запустила нову систему розміщення рекламних записів в спільнотах, а також додаток-каталог майданчиків для розміщення нативної реклами.

Нова система, призначена для розміщення рекламних записів в спільнотах, що діють в рамках соціальної мережі ВКонтакті, отримала назву «Маркет-платформа».

Розміщення через Маркет-платформу в тестовому режимі автоматично почалося для бази існуючих рекламних кабінетів, а в наступному 2018 році нова система запрацює в повноцінному масштабі.

Подача заявок на розміщення рекламних записів стала гранично швидкою та зручною завдяки автоматизованому підбору найбільш підходящих спільнот. Рекламодавцям потрібно буде вказати доступний бюджет, часовий діапазон проведення конкретної рекламної кампанії, ключові характеристики аудиторії та відповідних спільнот, і «Маркет-платформа» надасть оптимальний перелік спільнот для розміщення реклами. При цьому рекламодавці зможуть самостійно видалити з наданого новою системою списку невідповідні для розміщення реклами спільноти.При цьому необхідно зазначити, що підбір спільнот найбільш підходящих для розміщення реклами буде здійснюватися у відповідності зі стратегією «більше охоплення», а також виходячи із зазначеного рекламодавцем бюджету. Також важливо, що вже на початку 2018 року в рамках нової системи у рекламодавців з’явиться можливість вибрати та використовувати стратегію «більше переходів».

У свою чергу новий додаток-каталог, в рамках якого буде відображатися список майданчиків для розміщення нативної реклами, то з його допомогою кожен конкретний рекламодавець зможе знайти найбільш підходящі в його випадку спільноти, ознайомитися з вартістю розміщення реклами в них, а також результатами, яких досягли інші рекламодавці.

Крім усього іншого прямо в новому додатку можна буде миттєво отримати необхідні контактні дані адміністраторів, що зацікавили рекламодавця спільнот для початку більш детального обговорення можливого проведення тієї чи іншої рекламної кампанії.

У зв’язку з цим необхідно відзначити, що нативні інтеграції гранично органічно вписуються в контент спільнот та не викликають роздратування з боку користувачів. З практичної точки зору реклама товарів та послуг здійснюється в ненав’язливій та цікавій манері, що дозволяє гранично ефективно вирішувати не тільки іміджеві, а й багато інших завдань.

Для того щоб скористатися новими можливостями зацікавленим рекламодавцям потрібно буде просто вибрати найбільш підходящу площадку для розміщення, а також сукупність форматів: нативні публікації, брендові обкладинки, відеозаписи та нестандартні конкурси.

Даний метод реклами не відрізняється від звичайної таргетенгової реклами, я б сказала що він набагато гірший, тому, що більшість спільнот набирають своїх підписників за допомогою програми VK Top а також за допомогою сервісу SeoSprint. Тому більшість підписників в даних групах є фейковими і результат такої реклами приносить нульовий результат.

Мир не стоит на месте, а рекламный мир несется со скоростью света, Все время появляется что-то новое и надо лишь успевать за этим темпом и нововедениями, Спасибо статья была очень полезна, есть о чем подумать, что-то попытаться применить и чем-то воспользоваться, Все в этом мире имеет под собой основу чего-то что было раньше, но если призадуматься мы продолжаем улучшать то что имеем и по этой причине оказались там где нахолдимся сейчас, Благодарю за интересную информацию.

Стаття дійсно дуже корисна тим, хто має свою групу вконтакті або свій бізнес. Особисто у мене не велика група з 3000 тисяч чоловік і я займаюся продажем речей в інтернеті, для мене дуже важливо вибрати цільову аудиторію і залучити як можна більше не фейкових сторінок, а людей які реальні і зацікавлені в покупці. “Будемо тестувати” як кажуть, я вважаю, що розробники придумують щось нове, щоб полегшити життя, зробити рекламу більш ефективною та модернезированою. Звичайно це все добре, але дійсно, що б було багато людей у групі, потрібно створювати дійсно якісний контент, цікавий, нінакого не схожий, і тоді у вас буде дійсно багато людей в групі, а якщо вже не виходить, краще вже тоді замовити рекламу, ніж накручувати. Буде дуже добре якщо новий проект дісно допоможе власникам груп залучити більше людей, більше переходів та більше переглядів.

3 коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Роскомнадзор начал блокировку Telegram
Інтернет
Роскомнадзор начал блокировку Telegram

Также будут блокироваться инструменты по обходу запрета мессенджера (материал segodnya.ua) В России Роскомнадзор направил операторам связи информацию об ограничении доступа к мессенджеру Telegram. Помимо этого, меры в отношении различных инструментов для обхода блокировки мессенджера будут приниматься в соответствии с российским законодательством. Операторы должны будут ограничить доступ к сервису в течение суток. В …

PublBox – новые возможности для работы и карьеры в соцсетях
Програми
PublBox – новые возможности для работы и карьеры в соцсетях

Для активных пользователей социальных сетей, особенно блогеров и SMM-щиков, вопросы экономии времени и эффективного анализа работы не менее актуальны, чем содержание контента. Тем более, если работа ведется сразу в нескольких соцсетях или в разных аккаунтах, группах и страницах. (материал segodnya.ua) Если делать все вручную, можно трудиться с утра до ночи, …

Украинцам советуют почистить свои Facebook странички, чтобы не потерять лицо
Соціальні мережі
Украинцам советуют почистить свои Facebook странички, чтобы не потерять лицо

Американская соцсеть обновляется и глючит — пытается сохранить пользовательские данные (материал ubr.ua) Новость об утечке данных 50 млн пользователей Facebook к компании Cambridge Analytica стала самой резонансной в последнюю неделю. Что неудивительно, учитывая громадную аудиторию, которая доверяет соцсети массу личных данных. Которые далеко не всегда разрешает показывать кому-попало. При этом в …