Нові можливості Google Drive для користувачів Microsoft Office

Нові можливості Google Drive для користувачів Microsoft Office
Інтернет

Стало відомо про додавання в популярний сервіс хмарного зберігання даних Google Drive цілого ряду нових функцій, орієнтованих на користувачів програмного пакету Microsoft Office.

На перший погляд в числі нових можливостей сервісу Google Drive слід виділити можливість додавання коментарів та спільної роботи над документами Microsoft Office.

Аж до останнього часу для того, щоб додати коментарі в документи Microsoft Office, які зберігалися на Google Drive, користувачам доводилося конвертувати їх у формат Google Docs. Тепер подібна необхідність повністю відпала, так як додавати позначки, призначати завдання та згадувати співробітників можна буде прямо в панелі попереднього перегляду документа, яка добре знайома всім активним користувачам сервісу Google Drive.

Більш того, людям, які ведуть спільну роботу над документами, не доведеться використовувати G Suite для доступу до нових функцій. Всі коментарі можна буде побачити відразу після відкриття потрібного документа в Microsoft Office. Також важливо, що відповідати на коментарі користувачі зможуть прямо з відкритого документа. Також примітно, що функція коментування буде працювати не тільки в файлах, створених за допомогою програм, що входять до складу пакета Microsoft Office, а й в зображеннях, а також документах, представлених в форматі PDF.

На закінчення варто нагадати, що в 2015 році корпорація Google випустила спеціальний плагін, що дозволяє редагувати документи, створені в таких програмах як Word, Excel та PowerPoint, і збережені на Google Drive, за допомогою Microsoft Office.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Як іграшки LEGO пов'язані з чорним ринком.
Новини
Як іграшки LEGO пов’язані з чорним ринком?

Усі напевно чули про платформу «Silk Road», яка існувала з 2011 по 2013 рік. Це була підпільна платформа для B2C-торгівлі, де продавалися оптом наркотики, зброя та твори мистецтва. Продажі на платформі оцінювалися в $ 15 000 000. В якості валюти використовували bitcoin та … кубики Лего. Після арешту власника платформи, …

Продав bitcoin - заплати податок
Криптовалюта
Продав bitcoin – заплати податок

Влада США домоглися доступу до даних біржі Coinbase. І навряд чи на цьому зупиняться. Уряд США зробив крок до того, щоб налагодити збір податків з криптовалюти. Уряд США виграв судову справу проти Coinbase, однієї з найбільших майданчиків по торгівлі біткойнами і їх аналогами. Суд зобов’язав її розкрити дані про тисячі …

Офіційно представлений ще один новий AMP-формат. На цей раз мова йде про формат AMP for Email.
Інтернет
AMP for Email від Google

Офіційно представлений ще один новий AMP-формат. На цей раз мова йде про формат AMP for Email. Від сьогодні у зацікавлених розробників є можливість отримати доступ до превью-версії нової специфікації AMP та приступити до створення інтерактивних та захоплюючих електронних листів, які в подальшому можна буде використовувати в рамках популярного поштового сервісу …