Нові можливості Google Drive для користувачів Microsoft Office – Info-club

Нові можливості Google Drive для користувачів Microsoft Office

Нові можливості Google Drive для користувачів Microsoft Office
Інтернет

Стало відомо про додавання в популярний сервіс хмарного зберігання даних Google Drive цілого ряду нових функцій, орієнтованих на користувачів програмного пакету Microsoft Office.

На перший погляд в числі нових можливостей сервісу Google Drive слід виділити можливість додавання коментарів та спільної роботи над документами Microsoft Office.

Аж до останнього часу для того, щоб додати коментарі в документи Microsoft Office, які зберігалися на Google Drive, користувачам доводилося конвертувати їх у формат Google Docs. Тепер подібна необхідність повністю відпала, так як додавати позначки, призначати завдання та згадувати співробітників можна буде прямо в панелі попереднього перегляду документа, яка добре знайома всім активним користувачам сервісу Google Drive.

Більш того, людям, які ведуть спільну роботу над документами, не доведеться використовувати G Suite для доступу до нових функцій. Всі коментарі можна буде побачити відразу після відкриття потрібного документа в Microsoft Office. Також важливо, що відповідати на коментарі користувачі зможуть прямо з відкритого документа. Також примітно, що функція коментування буде працювати не тільки в файлах, створених за допомогою програм, що входять до складу пакета Microsoft Office, а й в зображеннях, а також документах, представлених в форматі PDF.

На закінчення варто нагадати, що в 2015 році корпорація Google випустила спеціальний плагін, що дозволяє редагувати документи, створені в таких програмах як Word, Excel та PowerPoint, і збережені на Google Drive, за допомогою Microsoft Office.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Противник в панике: ВСУ взяли в полукольцо боевиков и терзают хитрыми ударами
Новини
Противник в панике: ВСУ взяли в полукольцо боевиков и терзают хитрыми ударами

Враг попытался вытеснить украинских военных с новых позиций, но получил ответный удар и теперь не знает, что делать (материал segodnya.ua) На участке фронта Марьинка – Славное на Донбассе украинские военные обустроили новую позицию на выгодной высоте и тем самым смогли взять “на мушку” “опорник” боевиков – бойцы ВСУ теперь не только контролируют …

Савченко написала письмо Путину
Новини
Савченко написала письмо Путину

Нардеп уверена, что мир между украинскими и российскими народами возможен (материал segodnya.ua) Народный депутат Надежда Савченко написала письмо президенту России Владимиру Путину с просьбой освободить украинских политзаключенных. Соответствующее обращение со списком пленников Кремля она разместила на своей странице в Facebook. В своем письме она напомнила, что все еще является уполномоченным …

Видеошок: на трассе Днепр – Харьков нашли брошенный Aston Martin DB11 за 7 млн с запиской
Новини
Видеошок: на трассе Днепр – Харьков нашли брошенный Aston Martin DB11 за 7 млн с запиской

На лобовом стекле автомобиля красовалась записка с уведомлением о том, что в аварии никто не пострадал (материал segodnya.ua) 13 июня на трассе Днепр – Харьков водители заметили суперкар Aston Martin DB11 с номерами Днепропетровской области, который после ДТП одиноко стоял на дороге. На лобовом стекле автомобиля красовалась записка с уведомлением о …