Продав bitcoin – заплати податок – Info-club

Продав bitcoin – заплати податок

Продав bitcoin - заплати податок
Криптовалюта

Влада США домоглися доступу до даних біржі Coinbase. І навряд чи на цьому зупиняться.

Уряд США зробив крок до того, щоб налагодити збір податків з криптовалюти. Уряд США виграв судову справу проти Coinbase, однієї з найбільших майданчиків по торгівлі біткойнами і їх аналогами. Суд зобов’язав її розкрити дані про тисячі користувачів, їх імена і транзакціях. Поки це торкнулося лише невеликого сегмента тих, хто використовує криптовалюту в США, але потенційно може торкнутися та інших.

Ринок електронних валют сформувався досить недавно. Загальних принципів їх оподаткування немає, хоча на рівні окремих країн такі правила діють. У США вони були сформовані ще кілька років тому. Однак фактично податки за операції з криптовалютою, за наявними даними, платять небагато – лише сотні осіб на рік.

Криптовалюти асоціюються з відсутністю державного контролю. На думку глави компанії Chain Адама Ладвіна, що опублікував лист до керівника JPMorgan Джеймі Даймону (той назвав біткойни шахрайством, передбачивши валюті «поганий кінець»), транзакції, незалежні від офіційних інститутів, – головна перевага біткойна і його аналогів. Багато хто не сприймає їх як звичні активи, про які треба звітувати перед владою.

Уряд не раз добивався розкриття даних про можливе ухилення від податків. На початку 2010-х років, після судових розглядів і розслідування, розпочатого в США, ряд швейцарських банків погодилися передати Сполученим Штатам дані про рахунки клієнтів. За інформацією на 2016 рік, штрафні санкції щодо швейцарських банків перевищили $ 1,3 млрд. За офіційними даними, кампанія також привела до того, що понад 50 тисяч осіб заплатили не сплачені раніше податки на суму понад $ 8 млрд.

«У податкової служби є свої методи, – говорить американський фінансист Джим Рікардс. – Американці, які відкрили рахунки в Швейцарії, думали, що про них не дізнаються. Але податкова служба дізналася. Вона може зробити запит на біржах (де торгуються електронні валюти). А якщо вони відмовляться, то [такі біржі] можуть бути закриті ».
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Найдена новая массовая причина сахарного диабета
Новини
Найдена новая массовая причина сахарного диабета

Исследователи провели ряд экспериментов в лаборатории (материал segodnya.ua) Американские исследователи из Университета Джорджа Вашингтона определились с одним из самых распространенных провокаторов диабета второго типа, – по их мнению, это напитки и еда с подсластителями. Ученые утверждают: потребление такой продукции “ломает” нормальную реакцию организма на сахар, что и приводит в итоге …

Когда пересчитают субсидии: в Минсоцполитики уточнили сроки
Новини
Когда пересчитают субсидии: в Минсоцполитики уточнили сроки

Автоматический перерасчет субсидий на основе доходов людей осуществляется два раза в год, напомнили в министерстве (материал segodnya.ua) Автоматический перерасчет субсидий на основе доходов граждан осуществляется не в апреле, как сообщили некоторые СМИ, а в мае и октябре – на это обратила внимание пресс-служба Минсоцполитики в своем сообщении в Facebook. Таким …

На выборах в Крыму Путина проигнорировали даже россияне – Джемилев
Новини
На выборах в Крыму Путина проигнорировали даже россияне – Джемилев

Нардеп рассказал о массовых запугиваниях крымчан накануне незаконных выборов (материал segodnya.ua) Выборы РФ в Крыму прошли при низкой явке крымских татар, но что еще больше удивило – даже россияне не особо рвались выбирать российского президента. Об этом рассказал в комментарии LIGA.net уполномоченный президента по делам крымскотатарского народа, народный депутат Мустафа Джемилев. Он …