Продав bitcoin – заплати податок – Info-club

Продав bitcoin – заплати податок

Продав bitcoin - заплати податок
Криптовалюта

Влада США домоглися доступу до даних біржі Coinbase. І навряд чи на цьому зупиняться.

Уряд США зробив крок до того, щоб налагодити збір податків з криптовалюти. Уряд США виграв судову справу проти Coinbase, однієї з найбільших майданчиків по торгівлі біткойнами і їх аналогами. Суд зобов’язав її розкрити дані про тисячі користувачів, їх імена і транзакціях. Поки це торкнулося лише невеликого сегмента тих, хто використовує криптовалюту в США, але потенційно може торкнутися та інших.

Ринок електронних валют сформувався досить недавно. Загальних принципів їх оподаткування немає, хоча на рівні окремих країн такі правила діють. У США вони були сформовані ще кілька років тому. Однак фактично податки за операції з криптовалютою, за наявними даними, платять небагато – лише сотні осіб на рік.

Криптовалюти асоціюються з відсутністю державного контролю. На думку глави компанії Chain Адама Ладвіна, що опублікував лист до керівника JPMorgan Джеймі Даймону (той назвав біткойни шахрайством, передбачивши валюті «поганий кінець»), транзакції, незалежні від офіційних інститутів, – головна перевага біткойна і його аналогів. Багато хто не сприймає їх як звичні активи, про які треба звітувати перед владою.

Уряд не раз добивався розкриття даних про можливе ухилення від податків. На початку 2010-х років, після судових розглядів і розслідування, розпочатого в США, ряд швейцарських банків погодилися передати Сполученим Штатам дані про рахунки клієнтів. За інформацією на 2016 рік, штрафні санкції щодо швейцарських банків перевищили $ 1,3 млрд. За офіційними даними, кампанія також привела до того, що понад 50 тисяч осіб заплатили не сплачені раніше податки на суму понад $ 8 млрд.

«У податкової служби є свої методи, – говорить американський фінансист Джим Рікардс. – Американці, які відкрили рахунки в Швейцарії, думали, що про них не дізнаються. Але податкова служба дізналася. Вона може зробити запит на біржах (де торгуються електронні валюти). А якщо вони відмовляться, то [такі біржі] можуть бути закриті ».
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Противник в панике: ВСУ взяли в полукольцо боевиков и терзают хитрыми ударами
Новини
Противник в панике: ВСУ взяли в полукольцо боевиков и терзают хитрыми ударами

Враг попытался вытеснить украинских военных с новых позиций, но получил ответный удар и теперь не знает, что делать (материал segodnya.ua) На участке фронта Марьинка – Славное на Донбассе украинские военные обустроили новую позицию на выгодной высоте и тем самым смогли взять “на мушку” “опорник” боевиков – бойцы ВСУ теперь не только контролируют …

Савченко написала письмо Путину
Новини
Савченко написала письмо Путину

Нардеп уверена, что мир между украинскими и российскими народами возможен (материал segodnya.ua) Народный депутат Надежда Савченко написала письмо президенту России Владимиру Путину с просьбой освободить украинских политзаключенных. Соответствующее обращение со списком пленников Кремля она разместила на своей странице в Facebook. В своем письме она напомнила, что все еще является уполномоченным …

Видеошок: на трассе Днепр – Харьков нашли брошенный Aston Martin DB11 за 7 млн с запиской
Новини
Видеошок: на трассе Днепр – Харьков нашли брошенный Aston Martin DB11 за 7 млн с запиской

На лобовом стекле автомобиля красовалась записка с уведомлением о том, что в аварии никто не пострадал (материал segodnya.ua) 13 июня на трассе Днепр – Харьков водители заметили суперкар Aston Martin DB11 с номерами Днепропетровской области, который после ДТП одиноко стоял на дороге. На лобовом стекле автомобиля красовалась записка с уведомлением о …