Серйозна уразливість в процесорах Intel – Info-club

Серйозна уразливість в процесорах Intel

Серйозна уразливість в процесорах Intel
Технології
1

Незалежні експерти виявили досить серйозну уразливість в процесорах Intel, що випускаються з 1995 року. На їхню думку, вона дозволяє отримати доступ до паролів та файлів користувачів, які зберігаються в захищеній пам’яті ядра.

Виявилося, що зловмисники мають можливість викрасти конфіденційну інформацію, запустивши JavaScript – код через браузер, в якому працює користувач.

На думку діючих інженерів компанії Intel мова йде не про «диру»  в системі безпеки процесорів, а про програмні методи аналізу, які потенційно можуть використовуватися зловмисниками для отримання важливих даних з пристроїв користувачів. При цьому можливість пошкодити, видалити або модифікувати призначені для користувача дані, у зловмисників не має.

Одночасно з цим представники компанії Intel офіційно визнали, що подібна проблема є спільною для усіх сучасних процесорів.

За словами незалежних експертів в області ІТ-технологій виправлення подібної помилки може привести до зниження продуктивності додатків, що запускаються на процесорах Intel, аж до 30% від початкових значень, тому, що саме заради відчутного підвищення швидкості виконання поставлених завдань і ігнорувалася перевірка безпеки.

На закінчення необхідно відзначити, що в минулу середу було випущено та офіційно оприлюднено позачергове оновлення безпеки Windows 10 «для захисту клієнтів Windows від вразливостей, що впливають на підтримувані апаратні чіпи від Intel, ARM та ADM». У свою чергу, корпорація Apple частково закрила дану уразливість в оновленні від 6 грудня для операційної системи macOS.

Цє ж треба,стільки років користуюся комп’ютером з процесором Intel і не знав про цю проблему.Та я гадаю, що підстав для хвилювання немає, цє взагалі проблема не процесора а програмного забеспечення, тим паче “що подібна проблема є спільною для усіх сучасних процесорів”. З іншого боку виробників процесорів тільки два і вибирати тут здебільшого не має з чого. Проблему ж програмного забеспечення з успіхом вирішує надійний антивірус та соєчасне оновлення операційноЇ системи.

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Быстро, удобно и безопасно: как в Украине работает сервис бесконтактной оплаты Google Pay
Технології
Быстро, удобно и безопасно: как в Украине работает сервис бесконтактной оплаты Google Pay

Оплатить покупки можно всего за несколько секунд, просто приложив телефон к терминалу сообщает Сегодня.ua В ноябре 2017 года компания Google запустила в Украине новый сервис для бесконтактной оплаты – Google Pay. С осени 2017 года к этой технологии присоединились несколько украинских банков. В декабре к ней подключился один из крупнейших частных …