Серйозна уразливість в процесорах Intel – Info-club

Серйозна уразливість в процесорах Intel

Серйозна уразливість в процесорах Intel
Технології
1

Незалежні експерти виявили досить серйозну уразливість в процесорах Intel, що випускаються з 1995 року. На їхню думку, вона дозволяє отримати доступ до паролів та файлів користувачів, які зберігаються в захищеній пам’яті ядра.

Виявилося, що зловмисники мають можливість викрасти конфіденційну інформацію, запустивши JavaScript – код через браузер, в якому працює користувач.

На думку діючих інженерів компанії Intel мова йде не про «диру»  в системі безпеки процесорів, а про програмні методи аналізу, які потенційно можуть використовуватися зловмисниками для отримання важливих даних з пристроїв користувачів. При цьому можливість пошкодити, видалити або модифікувати призначені для користувача дані, у зловмисників не має.

Одночасно з цим представники компанії Intel офіційно визнали, що подібна проблема є спільною для усіх сучасних процесорів.

За словами незалежних експертів в області ІТ-технологій виправлення подібної помилки може привести до зниження продуктивності додатків, що запускаються на процесорах Intel, аж до 30% від початкових значень, тому, що саме заради відчутного підвищення швидкості виконання поставлених завдань і ігнорувалася перевірка безпеки.

На закінчення необхідно відзначити, що в минулу середу було випущено та офіційно оприлюднено позачергове оновлення безпеки Windows 10 «для захисту клієнтів Windows від вразливостей, що впливають на підтримувані апаратні чіпи від Intel, ARM та ADM». У свою чергу, корпорація Apple частково закрила дану уразливість в оновленні від 6 грудня для операційної системи macOS.

Цє ж треба,стільки років користуюся комп’ютером з процесором Intel і не знав про цю проблему.Та я гадаю, що підстав для хвилювання немає, цє взагалі проблема не процесора а програмного забеспечення, тим паче “що подібна проблема є спільною для усіх сучасних процесорів”. З іншого боку виробників процесорів тільки два і вибирати тут здебільшого не має з чого. Проблему ж програмного забеспечення з успіхом вирішує надійний антивірус та соєчасне оновлення операційноЇ системи.

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Несколько признаков того, что ваш телефон взломали
Мобільні технології
Несколько признаков того, что ваш телефон взломали (видео)

В мире не существует устройств, которые нельзя было бы взломать (материал segodnya.ua) Смартфон уже давно стал неотъемлемым помощником в жизни каждого человека. Без данного девайса тяжело представить существование современного общества. Он обеспечивает мобильную связь по всему миру, с его помощью можно выполнять финансовые операции, хранить важную информацию и работать со …

"Укрзализныця" показала новые вагоны: с видеослежением, USB и мониторами
Економіка
“Укрзализныця” показала новые вагоны: с видеослежением, USB и мониторами (ФОТО)

Проводники в таких вагонах не будут закрывать туалеты, а заказы на кофе будут принимать дистанционно (материал segodnya.ua) Появилась надежда, что больше не будет поломанных полок, грязных штор, сырого белья, вони из туалетов и температурных рекордов — “Укрзализныця” впервые начинает масштабные ремонты в вагонах поездов. “Сегодня” первой увидела уже отремонтированные купейный и …

Как защитить свой мобильный от хакеров: советы экспертов
Мобільні технології
Как защитить свой мобильный от хакеров: советы экспертов

Как уберечь свою технику и личную информацию, и почему хакерам уже не нужно знать пароль для взлома – объяснили специалисты по кибербезопасности (материал segodnya.ua) Хакеры блокируют чужие мобильные телефоны и планшеты и требуют деньги от владельцев. Только в Киеве разоблачили 10 таких хакеров за последние два месяца. Как уберечь свою …