Співзасновник Yahoo: «bitcoin ще зіграє важливу роль в суспільстві» – Info-club

Співзасновник Yahoo: «bitcoin ще зіграє важливу роль в суспільстві»

Співзасновник Yahoo «bitcoin ще зіграє важливу роль в суспільстві»
Bitcoin

Поки вартість біткойнів виросла вище $ 15 000, експерти продовжують будувати прогнози про майбутнє популярної криптовалюти. Співзасновник Yahoo і голова венчурної фірми AME Cloud Ventures Джеррі Янг впевнені, що біткойн тільки почав розвиватися. Зараз криптовалюта використовується для вилучення спекулятивного прибутку, але в майбутньому вона буде відігравати важливу роль у всій фінансовій системі.

В інтерв’ю CNBC знаменитий інтернет-підприємець заявив, що вірить в майбутнє біткойнів і не поділяє скептицизм багатьох колег з фінансової індустрії. Янг впевнений, що криптовалюта здатна змінити світ на краще, але на даному етапі це малоймовірно.

«Я вірю, що цифрові валюти зіграють свою роль в суспільстві. Але поки вони в основному розвиваються за рахунок інвестиційного хайпа. Криптовалюту частіше використовують для отримання прибутку, а не для транзакцій », – заявив Янг.

На думку інвестора, біткойн поки не став повноцінною криптовалютою саме через ці причини.

За даними стартапу Blockchain, в управлінні якого перебуває 18 млн кріптокошельків, більшість власників біткойнів не збираються використовувати його для оплати товарів і послуг. Близько 65% інвестують в криптовалюту, тоді як тільки 39% роблять з її допомогою покупки.

Деякі ентузіасти подорожують, розплачуючись тільки біткойном. Але по факту такий спосіб оплати можна застосувати не скрізь, до того ж він пов’язаний зі складнощами та довгим очікуванням. Тоді як традиційна оплата картою або готівкою працює швидко й ефективно.

Недавнє опитування в США підтвердило цю тенденцію. Компанія LendEdu дізналася у 564 американців, що вони збираються робити зі своїми кріптоактивами. Виявилося, що тільки 8% планують використовувати біткойн для покупок. Більш того, 70% респондентів жодного разу не торгували придбаною валютою. Для більшості біткойн – це інструмент інвестування і примноження капіталу. Продавати криптовалюту американці готові, тільки якщо її курс встановиться на позначці вище $ 196 000.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Спецрепортаж по следам биткоина
Bitcoin
Спецрепортаж: “по следам биткоина”

Какая судьба ожидает “электронное золото” в Украине, смотрите сегодня в 23:20 в сенсационном специальном репортаже-расследовании (материал Сегодня.ua) Германия признала биткойн платежным средством. Теперь все оплаты этой крипто-валютой, которые будут делать немцы, не будут облагать налогами. Местные чиновники утверждают, виртуальные деньги уже давно стали эквивалентом реальных, а, следовательно, должны быть легализированы. А …

Центробанк Китаю впевнений, що біткойн зникне назавжди
Bitcoin
Центробанк Китаю впевнений, що біткойн зникне

Заступник голови Народного банку Китаю Пан Гуншен вважає, що біткойн рано чи пізно зникне. Він анітрохи не шкодує про суворі заходи, вжиті Пекіном щодо криптовалюти цієї осені, тому, що без них нинішній біткойн-ралі стало б руйнівним для китайської фінансової системи, пише Quartz. Свою думку про стрімке зростання курсу біткойна та …

Bitcoin Bubble Burst обіцяє попередити про «біткойн - апокаліпсис»
Bitcoin
Bitcoin Bubble Burst обіцяє попередити про «біткойн – апокаліпсис»

Різка зміна курсу біткойна – одна з головних його рис. Валюта може як набрати тисячу доларів за день, так і втратити. Багато хто пов’язує такі стрибки з тим, що біткойн – це міхур. Таких думок останнім часом все більше. Але коли ця бульбашка трісне? Поки ніхто не знає, але творці …