Стало известно, сколько денег получает Кличко – Info-club

Стало известно, сколько денег получает Кличко

Стало известно, сколько денег получает Кличко
Новини

Мер Києва володіє французькими кам’яними годинами XIX століття, 7 елітними наручними годинник, роялем Yamaha (матеріал segodnya.ua )

Київський міський голова Віталій Кличко оприлюднив свої доходи за 2017 рік. Мер отримує 15 550 гривень зарплати на місяць.

Серед доходів за минулий рік зарплата столичного градоначальника склала 186,6 тисяч гривень, подарунок в негрошовій формі від Національного олімпійського комітету – 11,6 тисяч гривень, банківські відсотки – 212 гривень. Про це пише “Інформатор” з посиланням на Єдиний держреєстр декларацій.
Також у 2017 році Віталій Кличко задекларував 4 940 000 гривен доходів від роялті, що в три рази більше в порівнянні з попереднім роком (у 2016 році було 1 660 000). На банківських рахунках Кличко зберігає 1000 євро, $ 1200, 130 тисяч гривень; готівкою 29,5 тисяч євро і $ 18,1 тисяч. Третім особам заходів посів 8 400 000 євро і $ 697,6 тисяч (це позика тягнеться з торішньої електронної декларації).

 

Клікніть по картинці для збільшення

У власності мера квартира площею 251,8 квадратних метра в Києві. Житловий будинок площею 785,5 квадрата і земельну ділянку на 2,5 тисячі квадратів в селі Лютіж Вишгородського району Київської області записані на дружину мера Наталію Єгорову.

Крім цього, Кличко володіє французькими кам’яними годинами XIX століття, 7 елітними наручними годинник, роялем Yamaha.
А з транспортних засобів у глави столиці дев’ять велосипедів (вартість останнього, придбаного в 2016 році, 135 тисяч гривень), мотоцикл Fine Custom і причіп-платформа. Автомобілі Toyota Sequoia, 2014 року випуску, Land Rover Discovery, 2013 року, записані на дружину.

Ще Віталій Кличко і Наталія Єгорова задекларували витрати на страхування в Німеччині, відповідно 244,9 тис. Гривень і 299,1 тис. Гривень.

Текст і фото (джерело segodnya.ua )


Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Безвозвратное лишение прав: как будет работать в Украине новая система

Если первые права, которые водитель получил на два года, заберут через суд, придется заново учиться в автошколе (материал segodnya.ua) Недавно в СМИ появилась новость, которая тут же заставила паниковать большинство украинцев – у водителей-новичков за нарушение правил дорожного движения буду навсегда забирать права. В Кабинете министров действительно изменили действующий Порядок временного …

Новини
Что ждет украинцев в ближайшие два года: МВФ обещает рост цен и дефицит

Фонд беспокоит низкий рост экономики и высокие зарплаты. Наши эксперты: спасет экспорт (материал segodnya.ua) Украинскую экономику в ближайшие два года ждут проблемы, уверены эксперты МВФ. Пугают прежде всего замедлением роста ВВП, ускорением инфляции и нехваткой денег на повышение “минималки”. Наши экономисты не согласны и уверены, что экономику поддержит стабильный спрос на …

Новини
“Евробляхам” собираются перекрыть путь в Украину: что именно хотят сделать

Государство хочет убрать возможность ввозить автомобили без растаможки (материал segodnya.ua) Собственникам “евроблях” готовят репрессии. Но перед этим парламент даст им шанс растаможить машины. Сейчас в Украине 425 тыс. авто с иностранной регистрацией. Больше половины из них находятся в стране незаконно – это по официальными данным. Активисты называют цифру в три-четыре …