Центробанк Китаю впевнений, що біткойн зникне – Info-club

Центробанк Китаю впевнений, що біткойн зникне

Центробанк Китаю впевнений, що біткойн зникне назавжди
Bitcoin

Заступник голови Народного банку Китаю Пан Гуншен вважає, що біткойн рано чи пізно зникне. Він анітрохи не шкодує про суворі заходи, вжиті Пекіном щодо криптовалюти цієї осені, тому, що без них нинішній біткойн-ралі стало б руйнівним для китайської фінансової системи, пише Quartz.

Свою думку про стрімке зростання курсу біткойна та заборонні заходи китайської влади Пан Гуншен висловив на прес-конференції, присвяченій відкриттю фінансового форуму в Шанхаї. Озираючись на прийняті у вересні рішення про заборону ICO і послуг з обміну криптовалюти для місцевого населення, заступник голови ЦБ Китаю вважає, що вони були правильними.

«Китай колись домінував на ринку біткойнів: на нас доводилося 90% світової торгівлі цією валютою, – говорить він. – Якби ми не ввели тоді ці обмеження, боюся навіть уявити, що б зараз було. Думаючи про це, мені стає страшно ».

Гуншен посилається на замітку французького економіста Еріка Пише, в якій той порівнює біткойн з «тюльпановою лихоманкою» XVII століття і «міхуром доткомів» на початку 2000-х. Пише пророкує, що біткойн загине від великого хакерського злому і крадіжки, від злому блокчейн-мережі або від колективної заборони з боку урядів найбільших країн.

На завершення виступу Гуншен процитував Пише: «Як учив нас Кейнс, ринок може залишатися ірраціональним довше, ніж ви думаєте, і абсолютно точно довше, ніж ви можете залишатися платоспроможними». «Залишається сісти на березі річки та почекати поки труп біткойнів по ній пропливе», – перефразував Гуншен, відому китайську приказку.

Влада Китаю насторожено ставляться до будь-яких спекулятивних ринків, в яких беруть участь широкі маси населення. Однак, після заборони купівлі-продажу криптовалюти на офіційних біржах і проведення ICO, китайці перемкнулися на «чорний» ринок біткойнів, а китайські кріптобіржі стали пропонувати свої послуги закордонним інвесторам. Можливо, владі доведеться піти на ще жорсткіші заходи. Ходять чутки про те, що Пекін може заборонити на своїй території Майнінг і взагалі будь-який оборот криптовалюти.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Спецрепортаж по следам биткоина
Bitcoin
Спецрепортаж: “по следам биткоина”

Какая судьба ожидает “электронное золото” в Украине, смотрите сегодня в 23:20 в сенсационном специальном репортаже-расследовании (материал Сегодня.ua) Германия признала биткойн платежным средством. Теперь все оплаты этой крипто-валютой, которые будут делать немцы, не будут облагать налогами. Местные чиновники утверждают, виртуальные деньги уже давно стали эквивалентом реальных, а, следовательно, должны быть легализированы. А …

Продав bitcoin - заплати податок
Криптовалюта
Продав bitcoin – заплати податок

Влада США домоглися доступу до даних біржі Coinbase. І навряд чи на цьому зупиняться. Уряд США зробив крок до того, щоб налагодити збір податків з криптовалюти. Уряд США виграв судову справу проти Coinbase, однієї з найбільших майданчиків по торгівлі біткойнами і їх аналогами. Суд зобов’язав її розкрити дані про тисячі …

Співзасновник Yahoo «bitcoin ще зіграє важливу роль в суспільстві»
Bitcoin
Співзасновник Yahoo: «bitcoin ще зіграє важливу роль в суспільстві»

Поки вартість біткойнів виросла вище $ 15 000, експерти продовжують будувати прогнози про майбутнє популярної криптовалюти. Співзасновник Yahoo і голова венчурної фірми AME Cloud Ventures Джеррі Янг впевнені, що біткойн тільки почав розвиватися. Зараз криптовалюта використовується для вилучення спекулятивного прибутку, але в майбутньому вона буде відігравати важливу роль у всій …