Як іграшки LEGO пов’язані з чорним ринком? – Info-club

Як іграшки LEGO пов’язані з чорним ринком?

Як іграшки LEGO пов'язані з чорним ринком.
Новини

Усі напевно чули про платформу «Silk Road», яка існувала з 2011 по 2013 рік. Це була підпільна платформа для B2C-торгівлі, де продавалися оптом наркотики, зброя та твори мистецтва. Продажі на платформі оцінювалися в $ 15 000 000. В якості валюти використовували bitcoin та … кубики Лего.

Після арешту власника платформи, Росса Ульбріха, ФБР опублікувало дані, що було проведено угод на 9,5 мільйона bitcoin. Після цієї новини бажаючих купити bitcoin стало значно менше, тому він різко впав у ціні.

А до чого тут Lego?

Після закриття платформи наркодилери придумали для себе нову валюту – кубики Лего, які вони почали скуповувати та розплачуватися ними за товар.

Чому вибір припав саме на ці іграшки? Термін «blockchain» в дослівному перекладі означає «ланцюг кубиків», так і виникла аналогія з Lego.

Лего і bitcoin за спостереженнями економістів та ФБР, однозначно якось пов’язані між собою. До речі, на одному із з’їздів хакерів, біткойн – автомат був зроблений з Лего. Сертифікат на покупку кубиків Лего, вартістю п’ятдесят доларів можна поміняти на наркотики вартістю в десять доларів. Якщо у барі хтось розраховується такою картою, то всі знають, що ця людина недоторкана.

Лего 8-річної давності можна продати за 5 тисяч доларів або на чорному ринку Флориди поміняти на 13 автоматів AK-47 або 20 гр кокаїну.

Люди, які торгують контрабандою за готівку викликають підозру. Всім, хто продає її за Лего – всі двері відкриті.

Лего – це, по суті, центральний банк. Тим більше, що колекції не повторюються, вони унікальні.

Чи помітили ви, що в коробці з Лего завжди мало кубиків зеленого кольору, вони користуються особливим попитом. Скупники – олігархи скуповують всі новинки Лего. Їх ще називають «неограненними алмазами», які дуже цінуються наркоторговцями та злодіями.

ФБР вважає, що постійне зростання вартості іграшок та зростання біткойнів логічно пов’язані, тенденції ідентичні. Є над чим замислитися, чи не так?

За заявами ФБР, величезну партію зброї, яка була вкрадена в Сирії обміняли на кубики Лего. А в 2005 році відомий злодій, який працював на угруповання по відмиванню грошей в Австралії, вкрав кубиків на 600 000 доларів.

Приголомшливо, нешкідливі дитячі кубики стали офіційною валютою мафіозних угруповань.

Може ви мільйонер, а ви про це і не здогадуєтеся? Чи не завалялися у вас старі колекції Lego?

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Киев разорвал договор с Москвой: как это отразится на экономике
Економіка
Киев разорвал договор с Москвой: как это отразится на экономике

Эксперты отмечают, что “частников” это не касается (материал segodnya.ua) Кабинет министров в среду прекратил действие Программы экономического сотрудничества Украины и России до 2020 года, которая существовала с 2011-го. “Сегодня” разобралась, как это может отразиться на украинской экономике. За Крым и импорт О желании отменить действие документа премьер-министр Владимир Гройсман заявил еще на прошлой …

В Нацбанке рассказали о масштабном уничтожении монет
Банки та фінанси
В Нацбанке рассказали о масштабном уничтожении монет

В течение 2017 года НБУ отправил для уничтожения в Банкнотно-монетный двор разменных и оборотных монет общим количеством 2,7 млн штук (материал segodnya.ua) В прошлом году Национальный банк уничтожил разменных и оборотных монет на сумму в 1,2 млн гривен. Ранее Национальный банк Украины заявил о планах по прекращению печати бумажных банкнот …

Новини
В центр Киева свезли оружие и зовут киевлян

В столице проходит выставка вооружения, которое СБУ изъяла у диверсантов (материал segodnya.ua) В пятницу в столице в Центре культуры и искусств СБУ на улице Ирининской, 4а накануне своего профессионального праздника работники спецслужбы показали оружие, изъятое у диверсантов за последнее время. Как оказалось, среди изъятого – пистолеты-пулеметы различных модификаций, автоматы, снайперские …