Як вибрати хостинг для сайту? – Info-club

Як вибрати хостинг для сайту?

Як вибрати хостинг для сайту
Хостінг
1

Замовлення певного хостингу є досить непростою процедурою, особливо для тих, хто тільки розпочинає свій бізнес на сайті в інтернеті. Послуга хостингу є проблематичною сама по собі, якщо дивитися з боку технічного забезпечення. Крім цього, існує значна кількість хостинг-провайдерів, які називають себе високонадійними фахівцями. Вибрати з них надійного постачальника зазвичай буває досить складно.

Види хостингів

Сьогодні серед спеціалізованих послуг можна зустріти кілька основних видів хостингу:

Хмарний. Це комплекс, який є місцем для розташування клієнтських сайтів. Тому потужності, які виділяються для даного клієнта, не укладені тільки в одному сервері, а розташовуються відразу на багатьох. Так реально забезпечити ефективну та безперебійну роботу сайту, навіть якщо кілька серверів знаходиться в непрацездатному стані. Крім того, що у такого варіанту сервера спостерігається значна ефективність, хостинг подібного типу надає своїм клієнтам і інші переваги. Користувач сплачує виключно за ті ресурси, якими він користувався. Поряд з цим, якщо має місце варіювання навантаження, ресурси змінюються відповідно в автоматичному режимі.

Виділений фізичний. У цьому випадку клієнт отримує в розпорядження сервер, що знаходиться в дата-центрі, у своє користування. Він здійснює самостійне управління ним, має можливість використовувати будь-які програми, виконувати їх зміни. Подібний хостинг застосовується для того, щоб розміщувати ресурсомісткі проекти, та добре відповідає великим онлайн-магазинам зі значною кількістю клієнтів або ігровим порталам.

Виділений віртуальний. Відрізняється від звичайного хостингу тим, що його господар отримує можливість установки та настройки будь-яких програм. За своєю суттю різниці між управлінням віртуальним сервером та фізичним немає. Такому проекту виділяються обсяги та потужності відповідно до договору. Це не завжди буде можливим, якщо використовується Shared-хостинг.

Віртуальний. Тут знаходиться значна кількість проектів. Вони застосовують для свого функціонування ідентичні програми, а також мають однаковий функціонал. Зазвичай на подібних хостингах знаходяться маленькі проекти, яким не потрібно багато потужності та простору на дисках. Завдяки невисокій ціні, а також тому, що не потрібні адміністративні маніпуляції щодо сервера, подібні хостинги є найбільш популярними.

Colocation. Це означає, що обладнання клієнта розміщується в дата-центрі провайдера. Таким чином, його сервер знаходиться на робочому майданчику провайдера, який відповідає за забезпечення його високошвидкісним доступом до мережі. Крім цього, він піклується про інші необхідні умови утримання. Якщо порівнювати з іншими видами хостингу, обговорюваний варіант забезпечує для свого власника найбільш можливу свободу, щоб втілювати його ідеї. Однак, щоб скористатися подібною послугою, потрібні певні технічні знання. В цьому випадку можливості розвитку проекту в мережі обмежені виключно фантазією та навичками клієнта. Тут можуть бути реалізовані будь-які необхідні технічні параметри, наприклад розмір простору на диску або нове вдосконалене програмне забезпечення, яке можна буде додавати, якщо вам це потрібно.

Комерційний або вільний хостинг?

Якщо проект стартує, а ви вибрали хостинг віртуального типу, то спочатку слід вирішити, яким хостингом ви скористаєтеся – платним чи ні.

Безкоштовний годиться лише для проектів, які не призначені для використання широкою аудиторією. Адже від вільного хостингу нічого очікувати забезпечення деяких важливих умов, які є обов’язковими для гарного та якісного функціонування сайту. Мова йде про невисоку стабільність роботи сервера. Нерідко виникають збої, а також вимушені зупинки, що не дає клієнтам потрапити на сайт.

Крім цього, на безкоштовних хостингах часто відсутні необхідні пристосування, наприклад поштові сервіси, бази даних та багато іншого. Варто врахувати також, що на вашому ресурсі буде розміщена реклама провайдера, а доменне ім’я зазвичай відноситься до третього рівня.

Варто також вказати на те, що при безкоштовному використанні хостинг-послуг ви навряд чи зможете вимагати чогось від провайдера. Тому для сайтів середнього розміру, а також комерційних або корпоративних проектів варто підключати платні хостинги.

Рекомендації

Варто сказати про те, що якщо ви тільки придбали домен та хочете протестувати його на невеликому сайті, варто взяти безкоштовний хостинг. Альтернативою є хмарний варіант, який допоможе вам зрозуміти, як все це функціонує. Ви будете платити виключно за ті ресурси, які використовували.

Якщо ж в управлінні знаходиться специфічний сайт, для якого необхідні певні налаштування, необхідний хмарний виділений хостинг. Для серйозних проектів підійде фізичний сервер або colocation.

Добрий день!

Я початківець веб-програміст, і недавно шукав гарний хостінг для своїх проектів, я перепробував всі хостінги від безкоштовних, типу zzz.com.ua, і до найякісніших і дорогих. У підсумку я зупинився на виборі хостінгу keo.su, він дуже зручний для користування, а особливо для редагування сайту і БД через телефон. Там дешеві ціни на всі тарифи і доброзичлива техпідтримка, я перебрав все хостинги і зупинився на ньому і вже довіряю їм більше двох місяців і раджу вам! А особливо мене радує те, що там є всі функуції для управління сайтом:)

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *