Як вивести сайт в ТОП за допомогою соціальних мереж – Info-club

Як вивести сайт в ТОП за допомогою соціальних мереж

Як вивести сайт в ТОП за допомогою соціальних мереж
Просування сайтів
1

Якщо ви маєте власний сайт чи блог, дуже часто виникають проблеми з залученням додаткового трафіку, просуванням, отриманням позитивних коментарів та постійною зацікавленістю користувачів, які будуть вести активну діяльність на вашому ресурсі.

Давайте в цій статті розглянемо тему просування власного сайту за допомогою соціальних мереж.

Слід зазначити що ми розглянемо більш інформативні сторінки на відміну від різних інтернет – магазинів. Це можуть бути особисті блоги, новинні сайти, сторінки з аналітикою і.т.д.

Приступимо до основних питань, і можливо вже сьогодні ви зможете внести в свій ресурс незначні зміни, які принесуть великий ефект від мінімальної кількості дій.

Поради, які несуть реальний результат та допомагають прокинутись:

  1. Публікація якісного і цікавого контенту. Зверніть увагу на свої дії під час відвідування різних сторінок та вашої зацікавленості на різного роду сайтах, заголовках, картинах, відео.
    Справа у тому, що контент низької якості не зачепить особливої уваги і не буде затребуваний з боку аудиторії, що відразу погіршує становище всіх зусиль. Ще є міфи, що можна один єдиний раз або дуже рідко робити якісний матеріал, а після, сподіватися на його активне поширення, яке в більшості випадків зустрічається дуже рідко – я не раджу надіятися на вдачу. Необхідно перестати тішити себе ілюзіями та почати створювати якісний контент, який буде затребуваний на постійній основі, і в більшості випадків саме такий підхід принесе довгоочікуване вірусне поширення. Якщо зайнятися самостійним спамом, розміщенням посилань на свої матеріали будь де, цей факт може обернутися іншою стороною.
  2. Створіть групу свого ресурсу в соціальній мережі. Звичайно, розвиток своєї спільноти є порівняним з розвитком власного сайту. Але в будь-якому випадку ведення (спільноти, сторінки, акаунту) на соціальній платформі вимагає певних дій, якщо у вас вже є свій ресурс, то це найбільш правильне рішення. Кількість платформ на яких буде необхідне просування, коливається в залежності від обраної тематики та звичайно ж ЦА. Також впливає тематика текстової сторони, платоспроможність та обмеження людських ресурсів.

На початковому етапі простіше зайнятися  просування власних ресурсів за допомогою:

Вконтакті, Твітер, Фейсбук. Звертайте увагу на дрібні деталі, які можуть відкривати великі перспективи. Наприклад, якщо провести дослідження або просто подивитися на кількість усіх користувачів та визначити, що у більшості випадків група наповнена особами жіночої статі, вікова категорія яких перевищує 30 років, то доцільніше буде замислитися над створенням групи в Однокласниках.

Якщо ви підійшли до першого пункту з усією відповідальністю або давно маєте безліч унікального та розважального контенту (відео контенту), в такому випадку найбільш правильним рішенням буде створення власного YouTube – каналу, також частково заливаючи матеріал на Facebook i VK.

Звертайте увагу на сильні сторони, в такому випадку у вас з’явиться перевага, яка буде підіймати вас в порівнянні з конкурентами. Якщо особлива сторона вашої діяльності містить безліч фото або будь – якого графічного контенту, то найбільш правильні дії будуть пов’язані з Instagram.

Як згадувалося вище, намагайтеся звертати увагу на ваші сильні якості, ваша ніша може нести у собі великі можливості, які не можливо розгледіти з першого разу.

3. Якщо вийшло вирішити найбільш складну проблему та створити статті, пости, матеріали, картинки, якими хочеться поділитися, то практично половину справи зроблено, і залишається додати кілька незначних змін, щоб аудиторія могла просто, а головне зрозуміло поділитися вашим матеріалом. Необхідно спростити таку задачу на сторінці та (за бажанням) розташувати після кожного матеріалу кнопку “поділитися” необхідної соціальної мережі та додати маленький заклик.

  1. Почніть розміщувати віджети соціальної мережі.

Віджет (лайкбокс) – прямокутні блоки з фотографіями (аватарками) учасників спільноти, а також посиланням.

Даний метод спрямований на вирішення декількох завдань:

– Допомагає відображати фотографії реальних користувачів, підписаних на вашу спільноту (число найбільш активних відвідувачів), та їх кількість. Віджети є доказом зацікавленості вашої аудиторії, і тим самим нові користувачі охоче погоджуються на підписку.

– Спрощує процес підписки. За допомогою лайкбоксів користувач може здійснити підписку в два кліка.

Якщо звернемо увагу на всі соціальні мережі, то практично всі платформи мають свої віджети. А щодо дизайну можна відзначити, що незалежно від зручності розташованих елементів, можна самостійно регулювати розмір розташованих елементів.

Якщо ж на сторінках обмежене місце, то можна встановити універсальний блок для кількох соц. мереж. Також можна просто розмістити на сторінках сайту іконки, які ведуть на сайти з цікавою спільнотою.

У минулому Facebook відмовився від використання подібного роду помічника та скористався пейдж – плагіном, що також є віджетом, маючи незначні відмінності.

  1. Дивуйте, інтригуйте, веселіть свою аудиторію.

Найпростіше створити групу, але розкрутити куди складніше, тому якщо бажаєте реально розвивати свою спільноту, то направте всю увагу на одну діяльність.

Зібрати групу людей, пообіцяти їм хороші новини та дати надію, а потім просто все закинути – це набагато гірше, ніж взагалі не втілювати в життя дану ідею.

Оформляйте свою спільноту так, щоб аудиторія відразу розуміла ваш напрямок та куди рухається спільнота, нехай воно відображає ваш сайт, представляючи простий шлях на першоджерело інформації.

  1. Публікація постів в спільнотах та розміщення посилання на основне джерело.

Придумуйте захоплюючі пости, які згодом будуть містити в собі посилання та збільшувати основний трафік. Спонукайте аудиторію клікнути по посиланню, тільки не намагайтеся заспамлювати все рекламою та великими обіцянками.

Пам’ятайте, що клієнти не хочуть, щоб їм продавали, вони хочуть самостійно визначити свою потребу, а ви в свою чергу ненав’язливо підштовхнете їх та в більшості випадків допоможете вирішити проблему.

Спробуйте створити постійні переходи від суспільства на сайт і назад. Якщо є не одине джерело інформації, то закликайте до переходу на інші джерела та тим самим додаєте більше руху. Не забувайте про заклик для підписки …

  1. Використовуйте можливості для реклами (таргетинг).

Використовуючи тільки безкоштовні шляхи просування, ми можемо багато чого зіпсувати, і в кінцевому результаті можна просісти та віддати перемогу конкуренту. Так, можливо і банально, але це може значно знизити ваш авторитет.

Щоб постійно розвивати свою діяльність, скористайтеся рекламою в обраній соц. мережі за допомогою таргетингової реклами або купленої у популярної спільноти. Такий спосіб дає можливість за мінімальну кількість фінансових коштів створити гарне враження про діяльність вашого сайту.

  1. Домовленість зі спільнотами та тривала співпраця.

Просування за допомогою соц. мереж не служить найбільш правильним варіантом та єдиним методом отримання додаткових відвідувачів. Але варіант використання інших спільнот, схожих за тематикою, буде більш правильним методом SMM – просування.

Здійснити цю ідею можна за допомогою двох способів:

– Домовитися з іншими групами про взаємовигідне партнерство та на постійній основі рекламувати інші джерела.

– Зайнятися публікацією посилань на свої ресурси в схожих групах.

Для даного виду діяльності потрібно знайти подібні групи, брати в них активну участь, проходити опитування та знову ж таки – ненав’язливо рекомендувати свою сторінку. Постарайтеся не уподібнитися спамерам та не вставляти в будь-який коментар своє посилання, такий спосіб не дасть ніякого ефекту.

Використання таких методів може збільшити кількість відвідувань як в соціальній мережі, так і на вашому сайті, генеруючи постійний трафік.

Деякі очевидні факти, які можуть ігнорувати власники інтернет – ресурсу.

Звертайте увагу на дії користувачів та відгуки на цікавий матеріал.

У разі, якщо контент буде не цікавий для аудиторії, то вона відразу дасть про це знати, і не варто це ігнорувати. Повірте, якщо ви довго здійснюєте одну діяльність безрезультатно, то слід внести хоч якісь поправки та змінити ситуацію.

Також не забувайте про спробу обману пошукових систем: “Yandex, Google і тд.” це може зіграти з вашим сайтом злий жарт, і витрати на відновлення нормальної діяльності значно перевищать дохід.

І останнє зауваження, яке може повністю змінити ваше уявлення в сфері інформаційних послуг – “Будьте чесними з собою та оточуючими, тоді вийде робити чудовий продукт або послугу.

 

Якщо сайт нецікавий, то ніякі соцмережі йому не допоможуть. Якщо Ви спробуєте швидко,будь-якими способами почати покращувати показники, це може закінчитися вельми погано. Марно намагатися “обдурити” пошукові системи. Це зараз досить складно. З кожним роком вони все більше вдосконалюються і вчаться відрізняти реальні результати від накруток. І вже тим більше немає сенсу намагатися обдурити вашу передбачувану аудиторію. Дозволю собі процутувати цю сттю:”Дивуйте, інтригуйте, веселіть свою аудиторію.”Да це важко і довго, але надійно.

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Роскомнадзор начал блокировку Telegram
Інтернет
Роскомнадзор начал блокировку Telegram

Также будут блокироваться инструменты по обходу запрета мессенджера (материал segodnya.ua) В России Роскомнадзор направил операторам связи информацию об ограничении доступа к мессенджеру Telegram. Помимо этого, меры в отношении различных инструментов для обхода блокировки мессенджера будут приниматься в соответствии с российским законодательством. Операторы должны будут ограничить доступ к сервису в течение суток. В …

PublBox – новые возможности для работы и карьеры в соцсетях
Програми
PublBox – новые возможности для работы и карьеры в соцсетях

Для активных пользователей социальных сетей, особенно блогеров и SMM-щиков, вопросы экономии времени и эффективного анализа работы не менее актуальны, чем содержание контента. Тем более, если работа ведется сразу в нескольких соцсетях или в разных аккаунтах, группах и страницах. (материал segodnya.ua) Если делать все вручную, можно трудиться с утра до ночи, …

Украинцам советуют почистить свои Facebook странички, чтобы не потерять лицо
Соціальні мережі
Украинцам советуют почистить свои Facebook странички, чтобы не потерять лицо

Американская соцсеть обновляется и глючит — пытается сохранить пользовательские данные (материал ubr.ua) Новость об утечке данных 50 млн пользователей Facebook к компании Cambridge Analytica стала самой резонансной в последнюю неделю. Что неудивительно, учитывая громадную аудиторию, которая доверяет соцсети массу личных данных. Которые далеко не всегда разрешает показывать кому-попало. При этом в …