Як захистити комп’ютер від проникнення вірусів? – Info-club

Як захистити комп’ютер від проникнення вірусів?

Як захистити комп’ютер від проникнення вірусів..
Безпека

В даній статті містяться ефективні рішення, дотримання яких дозволяє істотно підвищити безпеку вашого комп’ютера від зараження вірусами та проникнення троянських програм. Навіть декілька пунктів з наведеного списку істотно підвищать захист вашої системи від троянів, хакерів, вірусів та інших потенційно небажаних програм і атак.

Отже, як захистити комп’ютер від проникнення:

 • Використовувати брандмауер (наприклад, Comodo Firewall);
 • При здійсненні електронних платежів, використовувати безпечний браузер (будь-який браузер, якому довіряєте особисто ви);
 • Замінити DNS, отримані від провайдера, на безпечні;
 • Поряд з брандмауером, використовувати ефективний антивірус (Касперський, NOD32, BIT);
 • Частіше перевіряти комп’ютер на віруси за допомогою спеціальних сканерів (наприклад, DR Web Cureit);
 • Відключити деякі служби Windows, що представляють загрозу конфіденційності (віддалений реєстр, помічник);
 • Використовувати менеджер паролів (KeePass або аналогічний);

Крім того, не забувайте іноді робити збереження даних на зовнішні носії, або на хмару. У другому випадку, захищайте свої дані паролем.

МОЖЛИВО ЗАХИСТИТИ КОМП’ЮТЕР І БЕЗ АНТИВИРУСА

Встановлюйте всі оновлення для системи Windows. Використовуйте свіжі плагіни для браузерів, які захищають від back door, шахрайських сайтів, троянів та інших потенційно небажаних програм.

Також якщо Ви не встановлюєте антивірус та фаєрвол – обов’язково обмежте права свого облікового запису. Наприклад, вам буде заборонено встановлювати програми в вашому профілі, тоді установка вірусного ПЗ ускладниться.

У будь-якому випадку, якщо ви не збираєтеся встановлювати антивірус, ваш вибір сайтів повинен бути обмеженим, щоб випадково не потрапити на вірусний. І в будь-якому випадку, в такій ситуації безпека ваших даних не гарантується. Тому все ж рекомендується вибрати антивірус.

Благо, більшість з них практично не навантажують систему, але забезпечують досить високий рівень безпеки операційної системи. Можна вибрати безкоштовну версію популярного антивіруса з топ списку, яка буде доступна російською та українською мовами.

Як захистити комп’ютер від проникнення вірусів.

Список антивірусів, які можуть працювати безкоштовно без суттєвого урізання функціоналу: 360 Internet security (комплекс антивірусних движків в одній програмі), Avast (простий у використанні), Avira (останнім часом трохи здає позиції), Ad-Aware (зріс з доповнення до антивірусу в окремий продукт).

Що ще потрібно пам’ятати при роботі за комп’ютером:

 • Не встановлюйте відразу два антивіруса (це може викликати конфлікти);
 • Встановлюйте всі оновлення Windows;
 • Повністю перевіряйте комп’ютер на віруси як мінімум раз на місяць;
 • Зберігайте важливу інформацію під паролем;
 • Використовуйте складні паролі, які буде неможливо підібрати.
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Пользователи Android стали жертвами нового вируса
Безпека
Пользователи Android стали жертвами нового вируса

Вредоносный код был обнаружен в нескольких популярных приложениях для операционной системы Android (материал ubr.ua) Пользователи устройств под управлением операционной системы Android стали жертвами нового вируса. Вредоносная программа забрасывала рекламными баннерами весь экран гаджета. Сообщается, что новый вирус поразил порядка полумиллиона устройств на Android. Обнаружить вредоносную программу удалось специалистам по информационной безопасности SophosLabs. Оказалось, …

На украинских банкоматах нашли устройства, массово ворующие деньги с карт
Безпека
На украинских банкоматах нашли устройства, массово ворующие деньги с карт

Полиция предупреждает, что воры могут обчистить карту даже в транспорте (материал segodnya.ua) За прошлый год киберворы обобрали банковские счета украинцев на 670 млн грн. По данным Ассоциации членов платежных систем, эта цифра в два раза превышает показатели 2016-го. Тем временем Нацполиция рапортует о поимке очередных кибермошенников и предупреждает граждан о новых технологиях …