Як заробити на криптовалюті: чотири вірних кроки – Info-club

Як заробити на криптовалюті: чотири вірних кроки

Як заробити на криптовалюті чотири вірних кроки
Bitcoin
1

Віртуальні гроші б’ють рекорди прибутковості. На початку року один біткойн, найпопулярніша з криптовалют, коштував тисячу доларів. Зараз за нього дають вже більш як 15 тисяч «зелених». Річний прибуток – 1200 відсотків – фантастика!

Не дивно, що про криптовалюту говорять вже не лише ті, хто має з нею справу, але навіть бабусі біля під’їзду. Хто ж не хоче стати мільйонером! Але де заробити цю саму крипто валюту? І як продати? Та й взагалі що це за диво таке, якщо за нього так багато платять? Відповіді в матеріалі «bitcoin-info».

КРОК ПЕРШИЙ

ЗБУДУЙ СВОЮ ФЕРМУ

Гарна новина для всіх, хто хотів би озолотитися на криптовалюті. Для цього не потрібно ні вищої освіти, ні непосильної праці. Ні навіть знання, що це за штука така. Єдине, що потрібно, – початковий капітал. Невеликий – всього близько 45 – 55 тисяч гривень.

Крипто валюту заробляють, точніше, добувають (професіонали кажуть: майнять) на потужних комп’ютерах. Системний блок можна брати не особливо новий, він обійдеться в 4,5 тис. гривень. А швидкодію і потужність дають під’єднані до нього відеокарти – навіть не заглиблюйтеся, що це таке. На вигляд – плата розміром із блокнот. Таких потрібно штук 5 – 6. Бувалі Майнери рекомендують модель Nvidia Geforce 1060, по 9 тисяч гривень за кожну.

Відеокарти потрібно приєднати до системного блоку – на материнській платі є спеціальні роз’єми. Нічого складного. В крайньому випадку можна подивитися відеоінструкцію в інтернеті або викликати комп’ютерника.

Чи чули такий вислів – майнінгова ферма? Так ось, комп’ютер з відеокартами – це вона і є. Іноді для збільшення потужності комп’ютери об’єднують в ланцюжок.

КРОК ДРУГИЙ

ДЕЯКІ ЛЮБЛЯТЬ ХОЛОДНІШЕ

Після того як ви побудували ферму, саме час подумати про охолодження комп’ютера. За словами професіоналів, це головна проблема. Відеокарти сильно гріються. Настільки, що, наприклад, в заміському будинку цього тепла достатньо, щоб з надлишком обігріти кімнату без всяких котлів і батарей. Деякі розміщують ферми в гаражі. Зима – саме час для виробництва криптовалюти.

Розумні голови навіть придумали Майнінг-обігрівач! Йому потрібно тільки електрику та інтернет. Він ефективно обігріває житло та ще й заробляє своєму власнику гроші.

КРОК ТРЕТІЙ

НУ, ПОЧАЛИ!

Отже, все готово до видобутку. Але як вибрати мету?Криптовалют зараз існує кілька тисяч.

Щоб зрозуміти, що Майнити, потрібно зайти на сайт whattomine.com і ввести параметри своєї ферми: скільки у Вас відеокарт, якої моделі, вартість кіловата електрики й так далі.

Спочатку сайт лякає кількістю цифр і налаштувань. Але розібратися можна буквально за п’ять хвилин. Введіть дані своєї ферми, а компютер розрахує яку з криптовалют варто майнити.

Почати просто. У кожної криптовалюти є свій сайт – вони всі перераховані на порталі whattomine.com. Заходите на сторінку конкретної валюти, звантажуйте інсталяційний файл, відкриваєте його і дотримуєтесь інструкції. Реєструєтесь, створюєте віртуальний гаманець, куди будете накопичувати все, що заробили. І все – запускаєте програму, Майнінг почався. Ферма гуде, електролічильник крутиться, кімната гріється, а Вам на гаманець капає криптовалюта.

КРОК ЧЕТВЕРТИЙ

БУЛИ ГРОШІ ВІРТУАЛЬНІ, СТАЛИ РЕАЛЬНІ

Криптовалюта з ферми переводиться на електронний гаманець. Спочатку її буде небагато, але вже через пару тижнів набереться достатньо. Як їх перевести в готівку?

Найпростіший шлях – онлайн-обмінник. Щоб відразу отримати рідну валюту, заходимо на любий з обмінників, дивимося курс, та вибираємо який нам підходить.

Криптовалюту через обмінник виводимо з електронного гаманця, вказавши номер гаманця та номер вашого банківського рахунку. Через певний час Ви зможете зняти готівку звичайним методом зі своєї банківської карти.

Обмінник краще вибирати той, який працює давно, хоча б рік, на сайті ця інформація є. Є і відгуки – по цьому теж можна скласти уявлення про тих, кому посилаєте свої гроші, нехай навіть віртуальні.

Майнінг-ферма це дороге задоволення. У статті наводилися ціни на відеокарти і системний блок – до 55 тис.гривень. А ось про витрати на електрику сказано побіжно, мовляв плати гріються і цим теплом можна обігріти кімнату. Уявіть собі як у Вас буде крутитися лічильник і скільки Ви будете платити за електрику. Сьогодні ферма невигідна, її просто не окупити. Є інші способи збору кріптовалюти і, в першу чергу, біткоінів з вкладеннями і без вкладень. Це хмарний Майнінг, кріптовалютні крани і навіть букси, що платять за перегляд реклами у біткоіні. Заробітки там звичайно маленькі і потрібно трудиться цілу добу, щоб. хоч щось заробити.В українському сегменті інтернету ніяких ресурсів з реєстрації кріптогаманців немає, тому обмінювати і виводити зароблені гроші досить важко. Раджу зареєструватися на WebMoney, а там завести WMX гаманець – це для біткоінів, і гривневий гаманець WMU. C WMU можна вивесті гроші безпосередньо на будь-яку українську банківську картку (VISA і NasterCard). в такому випадку ніяких бірж обміну не потрібно, просто картку WMU поповнюємо з картки WMX всередині одного облікового запису. При поповненні і відбувається обмін. Після цього переходимо до виведення з WMU. Гроші до Вашої картки прийдуть миттєво.

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Для рекламы блогеру, скорее всего, отправят продукт или сделают услугу, но заработок зависит от числа подписчков
Заробіток в інтернеті
Сколько зарабатывают блогеры в Украине: эксперты рассказали, как получать деньги в сосцетях

Для рекламы блогеру, скорее всего, отправят продукт или сделают услугу, но заработок зависит от числа подписчков (материал segodnya.ua) На своих онлайн-“дневниках” блогеры зарабатывают тысячи, а некоторые, и миллионы долларов в год. Успешные украинские блогеры рассказали порталу Deadline, в чем секрет их успеха в Instagram, может ли соцсеть стать основным источником дохода, и зависит …

Спецрепортаж по следам биткоина
Bitcoin
Спецрепортаж: “по следам биткоина”

Какая судьба ожидает “электронное золото” в Украине, смотрите сегодня в 23:20 в сенсационном специальном репортаже-расследовании (материал Сегодня.ua) Германия признала биткойн платежным средством. Теперь все оплаты этой крипто-валютой, которые будут делать немцы, не будут облагать налогами. Местные чиновники утверждают, виртуальные деньги уже давно стали эквивалентом реальных, а, следовательно, должны быть легализированы. А …

Продав bitcoin - заплати податок
Криптовалюта
Продав bitcoin – заплати податок

Влада США домоглися доступу до даних біржі Coinbase. І навряд чи на цьому зупиняться. Уряд США зробив крок до того, щоб налагодити збір податків з криптовалюти. Уряд США виграв судову справу проти Coinbase, однієї з найбільших майданчиків по торгівлі біткойнами і їх аналогами. Суд зобов’язав її розкрити дані про тисячі …