Яндекс.Директ дозволить перетворювати текстові оголошення з картинками в відео – Info-club

Яндекс.Директ дозволить перетворювати текстові оголошення з картинками в відео

Яндекс.Директ дозволить перетворювати текстові оголошення з картинками в відео
Реклама в інтернеті

Популярна рекламна платформа Яндекс.Директ тепер вміє перетворювати в відео абсолютно всі текстові оголошення з картинками. При цьому рекламодавцям не потрібно буде в обов’язковому порядку використовувати власну відео підкладку або вибирати її з бібліотеки сервісу.

Більш того не буде потрібне навіть здійснення будь-яких додаткових налаштувань – рекламодавцю буде достатньо додати в створюване або в оголошення яке ним редагується картинку, і воно автоматично перетвориться в короткий відеоролик.

Так само як і відео доповнення, подібні відеоролики демонструватимуться у форматі мультіролл в відео контенті – зокрема, в трейлерах фільмів, доступних в рамках сервісу Кинопоиск, і в форматі In-page – на текстових сторінках сайтів, що входять до складу відеомережі Яндекса. Крім того необхідно відзначити, що відеоролики, автоматично створені з текстових оголошень з картинками, побачать користувачі як настільних комп’ютерів та ноутбуків, а також мобільних пристроїв. Що стосується рекламодавців, то вони як зазвичай будуть оплачувати тільки одержувані кліки.

Найближчим часом відео доповнення, створені з простих текстових оголошень з картинками, почнуть з’являтися в групах оголошень, а також демонструватися в відеомережі Яндекса.

В кінцевому підсумку до всіх текстових оголошень з картинками будуть додані відео доповнення. Більш того вони будуть використовуватися за замовчуванням. В тому випадку якщо з якихось причин рекламодавець захоче відмовитися від їх використання, він буде мати можливість управляти трафіком, що надходить з відеомережі Яндекса за допомогою коригування ставок для відео від -50% до 1200% (відключення показу відео доповнень або отримання більшої кількості показів конкретної рекламної кампанії або групи кампаній).

Також важливо, що актуальна статистика по відео доповненням завжди буде доступна в звітах. Більш детально про так звані відео доповнення можна дізнатися з короткого навчального відеоматеріалу, а також прочитати в довідковій системі рекламної платформи Яндекс.Директ.

На закінчення варто нагадати, що рекламна платформа Яндекс.Директ розпочала відкрите бета-тестування відео доповнень в листопаді 2017 року. Зібрана в ході тестування статистика показала, що CTR даного рекламного формату істотно вище, ніж у звичайної реклами, що демонструється системою Яндекс.Директ. Користувачі частіше клікають по рекламних оголошеннях, в яких є відео, охоче заповнюють заявки на отримання тих чи інших послуг. В середньому в разі застосування відео доповнень, CPA контекстної реклами знижується на 10-12%.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Тренди контекстної реклами чого чекати в 2018 році
Реклама в інтернеті
Тренди контекстної реклами: чого чекати в 2018 році

Незадовго до свят ми обговорили з експертами SEO-галузі тренди пошукового маркетингу на 2018 рік. Тепер настала черга контекстної реклами. Поговоримо про те, яким буде 2018 рік для фахівців з контекстної реклами з точки зору західних і російських експертів. Що у них? Думка західних експертів Коллумніст видання Search Engine Land Джіні …