YouTube розповів про покарання для блогерів – Info-club

YouTube розповів про покарання для блогерів

Представники популярного в усьому світі відеохостингу YouTube розповіли про те, які покарання можуть чекати блогерів, «які шкодять репутації сервісу і його спільноті».
Соціальні мережі
3

Представники популярного в усьому світі відеохостингу YouTube розповіли про те, які покарання можуть чекати блогерів, «які шкодять репутації сервісу і його спільноті».

В першу чергу до порушників подібного роду відносяться користувачі, які намагаються або намагалися монетизувати відеоролики, в яких міститься пропаганда насильства, жорстокості стосовно групи людей, а також які грають на болі інших людей з метою збільшення кількості переглядів та передплатників.

Представники YouTube заявили про те, що блогери, які поводяться подібним чином, завдають відчутної шкоди всій спільноті – не тільки рядовим користувачам, але й іншим авторам контенту, які втрачають свій потенційний дохід із-за відмови рекламодавців співпрацювати з провідним світовим відеохостингом.

У зв’язку з цим було відзначено, стосовно злісних порушників можуть бути застосовані наступні санкції:

  • Заборона на участь у додаткових програмах монетизації, зокрема, таких як Google Preferred і YouTube Originals.
  • Припинення монетизації каналу та виключення його автора з партнерської програми YouTube.
  • Видалення матеріалів автора-порушника з рекомендованих відео, пропонованих на головній сторінці YouTube, а також з розділу «В тренді».

У зв’язку з цим варто нагадати, що в січні поточного року відеохостинг YouTube посилив вимоги до учасників своєї офіційної партнерської програми, яка дозволяє творцям контенту заробляти на демонстрації реклами в рамках свого каналу.

Відповідно до оновлених правилами, монетизувати за допомогою офіційної партнерської програми зможуть тільки ті YouTube-канали, у яких є, як мінімум 1000 передплатників та при цьому за останні 12 місяців набралося не менш як 4000 годин перегляду опублікованих відеоматеріалів.

Також необхідно відзначити, що причиною для перегляду правил та покарань за їх порушення став конфлікт YouTube з популярним відеоблогером Логаном Полом, який опублікував ролик, центральною темою якого стало знайдене в японському «лісі самогубців» тіло невідомої людини. Річ у тому, що в опублікованому відеоролику сам Логан Пол та його друзі дозволяли собі недоречні жарти на адресу загиблої людини, що викликало масову хвилю обурення серед користувачів YouTube.

Чим більше інтернет поглинає наше життя тим більше правил та покарань додаються до нього, Чи піде це на користь, чи з часом як і все в цьому світі щось буде продаватися з-під прилавку. Цікава думка… От тільки так вже ми влаштованы, чим більше нас карають та щось забороняють, тим більше ми це робимо і більше проблем та труднощів додаємо не тільки самим собі….

Термін „медіанасильство” (Media Violence) у сучасній комунікативістиці вживається у значенні показу насильницьких сцен (документальних чи зіграних акторами), які із появою Інтернету та телебачення стали об’єктом наукових досліджень та причиною стурбованості громадськості, перш за все батьків. Вплив медіа-насильства на людську психіку є однією з найбільш досліджених тем медіапсихології і водночас – найменш доказовою. Десятки досліджень засвідчують одне й те саме: жорстокі екранні образи таки можуть впливати на рівень насильства в суспільстві, але тільки за певних умов, у поєднанні з цілим комплексом інших різноманітних факторів. І хоча жодна з гіпотез, чи то катарсису, чи то десенсибілізації, чи то наслідування, не може довести факт прямого зв’язку між екранною та реальною агресією, шкідливий вплив медіа-насильства на людську психіку, особливо дитячу, у суспільстві вважається апріорі. Так само апріорі головним медіумом із показу сцен насильства називають Інтернет та телебачення.

Це і не дивно. Захисна реакція. Розвелося зараз дуже багато подібних “режисерів”. Заради популярності вони можуть назнімати казна що. Але чи ця інформація потрібна суспільству і чи є від неї користь, то на жаль ці речі відходять на другий план. Колись, як тільки вийшли фільми про Фонтамаса, то багато країн почали забороняти його показ. Багато молодих, як то кажуть відчайдушних людей почали копіювати його дії. Потрібно вводити цензуру і не тільки на ті ролики, які не мають передплатників, але й ті, які пропагують насильство і викликають масове обурення у людей після перегляду таких відео. Все таки такими речами, як знімання відео повинні займаится люди, які дійсно мають що розказати іншим, які знають як зробити життя комфортнішим та цікавішим.

3 коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

В Telegram произошел масштабный сбой какие страны под угрозой
Інтернет
В Telegram произошел масштабный сбой: какие страны под угрозой

Что касается украинских пользователей, то несколько сообщений о неполадках пришли из Киева (материал segodnya.ua) Пока Telegram уверенно становится новой социальной сетью, пользователи мессенджера столкнулись с проблемой подключения к серверам, авторизацией и отправкой сообщений. При этом больше всего жалоб поступало из Италии, Голландии, Франции и Ирана, сообщает “Новое время“. Проблемы в работе …

Facebook протестує кнопку для модерації коментарів
Соціальні мережі
1
Facebook протестує кнопку для модерації коментарів

Провідна світова соціальна мережа Facebook приступила до тестування нової кнопки для коментарів. При цьому, вже зараз відомо, що тестована кнопка «Downvote» (саме таку назву вона має на даний момент) не є протилежністю знаменитої кнопки «Like». Кнопка «Downvote» призначена для модерації коментарів, і бачити її буде тільки Facebook. Офіційні представники Facebook …

Користувачі Facebook визначать достовірність новин
Соціальні мережі
2
Користувачі Facebook визначать правдивість новин

Провідна світова соціальна мережа Facebook офіційно повідомила про те, що в якнайближчий час змінить застосовувані алгоритми ранжирування таким чином, щоб в стрічки користувачів потрапляло якомога більше дійсно правдивих новин. З цією метою серед користувачів Facebook будуть проводитися спеціальні опитування, в рамках яких їх будуть просити вказати ті джерела новин, які …