Зустрічаємо Firefox Quantum – Info-club

Зустрічаємо Firefox Quantum

Зустрічаємо Firefox Quantum
Браузер
1

Компанія Mozilla випустила нову версію популярного десктопного браузера – Firefox 57.

Новітня версія популярного браузера отримала назву Firefox Quantum та позиціюється як найшвидша версія за весь час існування Firefox.

За словами безпосередніх розробників, браузер Firefox Quantum був створений на основі серйозно переробленого двигуна та працює вдвічі швидше попередніх версій. Також важливо, що в ньому використовується нова технологія пріоритетності вкладок, яка дозволяє забезпечити гранично швидку роботу з дійсно великою кількістю відкритих веб-сторінок. При цьому вищий пріоритет автоматично присвоюється саме тій вкладці браузера, на якій користувач знаходиться в кожен конкретний момент часу, а знижений – фоновим вкладкам.

Крім того розробники Firefox Quantum звертають особливу увагу на усунення різних помилок та недоробок, які істотно уповільнювали роботу попередніх версій популярного браузера.

Нинішній реліз названий найбільшим оновленням популярного браузера за останні десять років. В рамках розробки Firefox 57 було переписано близько 75% вихідного коду. Якщо вірити розробникам, то в кінцевому підсумку новітній Firefox Quantum працює в два рази швидше свого основного конкурента, яким на сьогодні є браузер Google Chrome, і при цьому споживає на 30% менше оперативної пам’яті.

Крім усього іншого саме Firefox Quantum став першою версією популярного браузера, оснащеною призначеним для користувача інтерфейсом Photon, який відрізняється квадратними вкладками, новим дизайном меню, комбінованим рядком пошуку та введення URL-адреси. Не менш важливо, що призначений для користувача інтерфейс Photon набагато краще оптимізований для дисплеїв, що володіють надвисокою роздільною здатністю, а також пристроїв, оснащених сенсорним екраном.

Новітня версія браузера Firefox Quantum для операційних систем Windows, Mac та Linux вже доступна на офіційному сайті проекту.

Дуже хороший браузер, нещодавно встановив його та повністю задоволений його роботою. Як для мене, основною перевагою даного браузера є те, що він блокує всю вірусну рекламу, різні вспливаючі вікна і.т.д. Також він дозволяє працювати з великою кількістю вкладок, які практично не впливають на швидкість роботи браузера. Нарешті зробили хоч щось варте уваги.
Даний браузер раджу всім.

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *